Vyhľadávanie

Galéria

Máte niečo čím sa chcete pochváliť, popýšiť, alebo len jednoducho ukázať ostatným? Pošlite foto so stručným komentárom, vaším kontaktom a my to zverejníme.


Zdravím chcel by som pridať túto heligonku do galérie.
Je to 3-hláska od pána Číka z Novej Bane so zinkovými hlasmi, všetko na základoch. Touto cestou by som sa mu chcel poďakovať za to, že mi ju vyrobil a tým, ktorí majú v pláne dať si vyrobiť heligónku, tak vám ho ako výrobcu môžem len doporučiť. Ak by ste mali nejake otázky, tak píšte na môj email: viktorsvanda@gmail.com
 
Konečne som sa dočkal aj ja novej heligónky od p. Jelinka (dvojradovej, trojhlásnej v ladení C/F, osadená hlasmi Amano - 1. tr.). S harmonikou som veľmi spokojný a má krásne sýte - vyladené hlasy. Je to zmenšený model, ľahko sa na nej hrá. Touto cestou sa chcem p. Jelinkovi poďakovať za skvelý výrobok a prajem mu veľa zdravia pri ďalšej jeho práci.
S pozdravom, Fero z Ochodnice - 0915 839 974
 
Pozdravujem všetkých heligonkárov.
Chcel by som sa pochváliť s mojou novou heligónkou od p. Žúbora, ktorý ju ozdobil svojou rezbárskou zručnosťou. Je v ladení C-F, ma zinkové hlasy, všetko v základnej oktáve. Prevedenie dreva je čerešňa/orech. U mňa maximálna spokojnosť. Tak nech vám to všetkým dobre hrá s pozdravom Tomáš Lang zo Žaškova. tomek.lang20@gmail.com
 
Dovoľte mi predstaviť moju krásavicu, ktorou sa chcem pochváliť. Je to ďalšia novinka z dielne výrobcu značky E & R JELINEK z Kysuckého Nového Mesta. Je to 3-rad., 3-hlas v ladení G-C-F s hlasmi AMANO 1 tr. Zvukom a technickým prevedením som nadmieru spokojný. Taktiež má tichý a ľahký chod mechaník, jednoducho treba počuť a vidieť.
mkrutak74@gmail.com
 
Dobrý deň,
?chcem sa pochváliť mojou novou heligónkou od p .Duraja zo Žaškova.Táto harmonika je v ladení D-G, 3-hlas s hlbokou oktávou. Aj keď je to len základný model na hliníku, má veľmi pekný hlas pri ktorom sa dobre spieva. Ďakujem p. Durajovi, že mi vytvoril toľkú krásu.
kamenskydominik@gmail.com