Vyhľadávanie

Galéria

Máte niečo čím sa chcete pochváliť, popýšiť, alebo len jednoducho ukázať ostatným? Pošlite foto so stručným komentárom, vaším kontaktom a my to zverejníme.


Dobrý deň,
toto je moja prvá heligónka, ktorú som vyrobil. Je to 4-hláska na mosadzných hlasoch. Naladená je v oktávach: hlboka + 2 základy + vysoká. Heligónky vyrábal aj môj otec, ktorý bohužiaľ prednedávnom zomrel. Tak chcel som v tom pokračovať a podarila sa mi vyrobiť táto kráska.
misou@azet.sk
 
Dobrý deň,
aj my sa chceme pochváliť heligónkou, ktorú sme si v minulých dňoch boli prevziať. Je od p. Jelínka z KNM a veľmi pekne mu ďakujeme. Ladenie C-F, 3-hlasna, amano kvalita. Bola vyrobená pre našu 7 ročnú dcérku Sofinku.
mirka.kralikova4@gmail.com
 
Pozdravujem všetkých heligonkárov. Chcel by som sa Vám pochváliť so svojou novou heligónkou od p. Žubora zo Žaškova. Je vyrobená z orecha a čerešne. Trojhláska ladenia C-F, hlasy tipo amano, všetko na základoch. Som s ňou nadmieru spokojný po zvukovej, mechanickej a samozrejme aj vizuálnej stránke. Nakoľko som vyskúšal všetkých známejších slovenských výrobcov, rozhodol som sa jednoznačne.
Jano z TN - 0911/043011.
 
Dobrý den, tuto heligonku pro mě vyrobil pan Karel Elicar ze Strašic. Je to tříhláska, na základech, v ladění B-Es. Jsem sní moc spokojený, hlavně s lehce ovladatelnou mechanikou.
Email: miroslav28002@seznam.cz
 
Preji hezky den. Chci ukazat svoji heligonku Josef Hlavacek v Lounech. Je to triradovka se stupinkovym hmatníkem. Dvouhlasa, ma zihkove hlasy ladeni G-C-F. Je po celkove GO.
S pozdravem fandy heligonek VladimirU@seznam.cz