Vyhľadávanie

Galéria

Máte niečo čím sa chcete pochváliť, popýšiť, alebo len jednoducho ukázať ostatným? Pošlite foto so stručným komentárom, vaším kontaktom a my to zverejníme.


Dobrý deň,
predstavujem vám moju novú heligónku od pána Jelinka z Kysuckého nového mesta. Jedná sa o nový - odľahčený model, ktorý má 5,5 kg. Prevedenie je podľa môjho návrhu - javor v kombinácii so zeleným mechom, hlasy Amano, ladenie C-F, na základoch s tremolom. Som s ňou veľmi spokojný.
M. Čerňanský
 
Zdravím chcel by som pridať túto heligonku do galérie.
Je to 3-hláska od pána Číka z Novej Bane so zinkovými hlasmi, všetko na základoch. Touto cestou by som sa mu chcel poďakovať za to, že mi ju vyrobil a tým, ktorí majú v pláne dať si vyrobiť heligónku, tak vám ho ako výrobcu môžem len doporučiť. Ak by ste mali nejake otázky, tak píšte na môj email: viktorsvanda@gmail.com
 
Konečne som sa dočkal aj ja novej heligónky od p. Jelinka (dvojradovej, trojhlásnej v ladení C/F, osadená hlasmi Amano - 1. tr.). S harmonikou som veľmi spokojný a má krásne sýte - vyladené hlasy. Je to zmenšený model, ľahko sa na nej hrá. Touto cestou sa chcem p. Jelinkovi poďakovať za skvelý výrobok a prajem mu veľa zdravia pri ďalšej jeho práci.
S pozdravom, Fero z Ochodnice - 0915 839 974
 
Pozdravujem všetkých heligonkárov.
Chcel by som sa pochváliť s mojou novou heligónkou od p. Žúbora, ktorý ju ozdobil svojou rezbárskou zručnosťou. Je v ladení C-F, ma zinkové hlasy, všetko v základnej oktáve. Prevedenie dreva je čerešňa/orech. U mňa maximálna spokojnosť. Tak nech vám to všetkým dobre hrá s pozdravom Tomáš Lang zo Žaškova. tomek.lang20@gmail.com
 
Dobrý deň,
rád by som Vám predstavil moju novú heligónku vyrobenú pre môjho syna v dielni pána Jelinka z Kysuckého N. Mesta. Je to menší model veľkosti POPULAR 2-hlas pre začínajúce deti vo veku od cca 5 rokov. Je to celkom vydarený kúsok s hlasmi Typo Amano v ladení C-F. Aj v tomto modeli je požitá púzdrovaná mechanika na melodickej aj basovej časti.
mail:ondruseklubo@gmail.com