Vyhľadávanie

Galéria

Máte niečo čím sa chcete pochváliť, popýšiť, alebo len jednoducho ukázať ostatným? Pošlite foto so stručným komentárom, vaším kontaktom a my to zverejníme.


Pozdravujem všetkých heligonkárov.
Chcel by som sa pochváliť s mojou novou heligónkou od p. Žúbora, ktorý ju ozdobil svojou rezbárskou zručnosťou. Je v ladení C-F, ma zinkové hlasy, všetko v základnej oktáve. Prevedenie dreva je čerešňa/orech. U mňa maximálna spokojnosť. Tak nech vám to všetkým dobre hrá s pozdravom Tomáš Lang zo Žaškova. tomek.lang20@gmail.com
 
Dobrý deň,
rád by som Vám predstavil moju novú heligónku vyrobenú pre môjho syna v dielni pána Jelinka z Kysuckého N. Mesta. Je to menší model veľkosti POPULAR 2-hlas pre začínajúce deti vo veku od cca 5 rokov. Je to celkom vydarený kúsok s hlasmi Typo Amano v ladení C-F. Aj v tomto modeli je požitá púzdrovaná mechanika na melodickej aj basovej časti.
mail:ondruseklubo@gmail.com
 
Dovoľte mi predstaviť moju krásavicu, ktorou sa chcem pochváliť. Je to ďalšia novinka z dielne výrobcu značky E & R JELINEK z Kysuckého Nového Mesta. Je to 3-rad., 3-hlas v ladení G-C-F s hlasmi AMANO 1 tr. Zvukom a technickým prevedením som nadmieru spokojný. Taktiež má tichý a ľahký chod mechaník, jednoducho treba počuť a vidieť.
mkrutak74@gmail.com
 
Dobrý deň,
?chcem sa pochváliť mojou novou heligónkou od p .Duraja zo Žaškova.Táto harmonika je v ladení D-G, 3-hlas s hlbokou oktávou. Aj keď je to len základný model na hliníku, má veľmi pekný hlas pri ktorom sa dobre spieva. Ďakujem p. Durajovi, že mi vytvoril toľkú krásu.
kamenskydominik@gmail.com
 
Zdravím všetkých fanúšikov heligóniek.
Tiež by som sa rad pochválil svojou novou heligónkou ktorú mi na moje želanie vyhotovili E&R Jelinkovci s Kysúc, začo im chcem aj takýmto štýlom poďakovať. Je to krásne prepracovaná C-F-ka, 3-hlasná, osadená hlasmi Typo Amano strednej triede. Je ladená v základnej oktáve, má nádherný čistý a mohutný hlas, veľmi dobre sa na nej hra aj vďaka pohodlným remeňom ktoré sa dajú nastaviť ako pre dieťa, tak aj pre veľkého chlapa ;)
S pozdravom Marcel Matejovič, mmatejovic785@gmail.com