Vyhľadávanie

Galéria

Máte niečo čím sa chcete pochváliť, popýšiť, alebo len jednoducho ukázať ostatným? Pošlite foto so stručným komentárom, vaším kontaktom a my to zverejníme.


Dobrý deň,
ja Vám chcem predstaviť moju novú heligónku od p. Miloša Bobáňa z Terchovej. Tešili sme sa na ňu už dosť dlho a konečne môžeme na nej denno denne hrať. :-) Hlasy má na zinku v ladení C-F, 3-hláska. Znie nádherne. Hrajú na nej moja 7 ročná dcéra a 12 ročný syn. Sú ňou úplne nadšení. P. Bobáňovi patrí moja vďaka, nielen za výrobu heligónky, ale aj za výučbu hry mojich detí na iné hudobné nástroje, tanca a spevu.
Mário V., vallo.mario@centrum.sk
 
Predstavujem Vám heligónku z dielne Tibora Číka z Novej Bani. Je to 3-hláska, ladená v C-F. Má mosadzné hlasy triedy AMANO, ladená je v základných oktávach. Osobne ju odporúčam každému záujemcovi, ktorý rozmýšľa nad kúpou heligónky od slovenského výrobcu. Spĺňa najvyšší štandard čo sa týka zvukovej, technickej i vzhľadovej stránky. Ak máte záujem, príďte ju osobne vyskúšať do ZUŠ v Novej Bani. Mgr. art. Adriana Kráľová, krasa.tradicie@gmail.com.
 
Zdravím všetkých,
chcel by som prispieť do galérie mojou heligónkou, ktorú vyrobil pán Jelínek z Kysuckého Nového Mesta. Heligónka je presne podľa môjho výberu, tak ako po vzhľadovej, tak aj zvukovej stránke. Je to 3-hláska osadená hlasmi 1.trieda - AMANO, ladenie C-F. Za výborne odvedenú prácu a jeho prístup sa mu takto chcem ešte raz poďakovať.
lieskovsky.peter1@gmail.com
 
Přeji dobrý den. I ja bych si chtěl přihřit polivčičku a ukázat, že i na Moravě se dělaji krásne a vyborně hrajíci Heligonky. Jednou z nich je třiřada stupínková heligonka Jiři Hampl Dubicko - Morava. Laděni B-Es-As. Hlasy AMANO (jedny z nejlepších). Mam ji čtyři měsíce a učim se na ni hrát - je to prostě bomba. Timto chci za ni moc poděkovat přiteli a výrobci Jirkovi H. z Dubicka.
vladimiru@seznam.cz
 
Predstavujem Vám moju novú heligónku od pána Jelinka z Kysuckého Nového Mesta. Je to 3-hláska, ladená C-F, hlasy české z firmy Harmonikas Louny - trieda Amano. Je vyrobená presne podľa mojich predstáv, či už po vzhľadovej, technickej i zvukovej stránke. Hrá výborne a som s ňou maximálne spokojný :-) Chcem sa touto cestou ešte raz poďakovať pánovi Jelinkovi za výborne odvedenú prácu.
M. Čerňanský
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27