Vyhľadávanie

Galéria

Máte niečo čím sa chcete pochváliť, popýšiť, alebo len jednoducho ukázať ostatným? Pošlite foto so stručným komentárom, vaším kontaktom a my to zverejníme.


Pozdravujem,
túto heligónku (vyrobená 2/2014) som kúpil ako darček dcére k 15 narodeninám. Jej hlavná požiadavka bola, aby mala dobrý zvuk hlavne v basovej časti, čo sa nadmieru aj naplnilo. No aj po mechanickej časti je super a nie je jej čo vytknúť. Je to ladenie D-G, 3-hlas, všetko v základe,1 trieda Amano - mosadz.
Jola: jolater@centrum.sk
 
Dobrý deň,
ja Vám chcem predstaviť moju novú heligónku od p. Jelínka. Hrávam už 2 roky ako samouk a toto je moja v poradí už 3 heligónka. Tešil som sa na ňu už dosť dlho a konečne ju môžem teraz naťahovať denno denne. :-) Hlasy má tipo amano v ladení C-F, 3-hláska. Zneje nádherne a za nič by som ju nevymenil.
M. Bomba z Bobrova. marekmb51@gmail.com
 
Posílám krátké povídání k fotografii heligónky. Rád bych se o ní dozvěděl více.
Na stránkách galeria, mně upoutalo, s jakou láskou majitelé píší o svých heligonkách. Jako by psali o ženě, kterou milují. Tak i já, velice rád představuji svoji krasavici. Tuto harmoniku jsem po mnoho letech přemlouvání koupil od známého. Nechtěl jí prodat, byla mu památkou na jeho otce. Je jako nová, až se nechce věřit že byla zakoupena před II světovou válkou.
Zajímavé je, že nemá jméno výrobce, jen po straně ve dřevě je vyraženo číslo 69. Má nádherný hlas a ladění B-Es-As. Hádám jen, že je pravděpodobně z dílny Novak z Rakouska. Budu vděčný, pokud mi pomůžete odhalit jejího výrobce. Děkuji.
Přeji hezký den.
Josef Kouba. jkouba@shaw.ca
 
Zdravím všetkých heligonkárov. Aj ja sa Vám všetkým chcem pochváliť s mojou láskou, ktorú mi vyrobil - "vyrezal" z dreva umelecký rezbár kamarát a výrobca Marek Žúbor. Hrám rok a pol, učím sa u pána Martina Č. Mám tam zinok, je to ladenie G-C-F a som veľmi spokojný. Nech nám to všetkým dobre hrá!
Š. Javorek zo Žaškova.stefanjavorek@gmail.com
 
Zdravím všetkých heligonkárov, tých skúsených aj tých menej skúsených, ako som ja. Toto je moja pýcha, je to vlastne posledná trojradová heligónka, ktorú pán Duraj vyrobil. Mám ju od polovičky septembra minulého roka, trojhláska G-C-F. Som veľmi spokojný! Pána Duraja ako výrobcu som si vybral na základe odporúčania Mgr.Grimma.
Peter, pdorocak@gmail.com
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25