Vyhľadávanie

Galéria

Máte niečo čím sa chcete pochváliť, popýšiť, alebo len jednoducho ukázať ostatným? Pošlite foto so stručným komentárom, vaším kontaktom a my to zverejníme.


Dobrý deň. Chcel by som ukázať moje 2 heligónky. Jedna je Konstantin Stibitz a druhá Jozef Hlaváček. Obidve sú veľmi zachovalé a máju nádherný zvuk. Hlaváček je 4-hlasný, ladenia C-F na zinkových hlasoch s hlbokou oktávou. Stibitz je v ladení D-G, 3-hlas taktiež na zinkových hlasoch, všetko v základe. S týmito heligónkami som si splnil sen a som hrdý, že sa stali mojím majetkom.
S pozdravom Tomáš Brisuda.
tms.brisuda@gmail.com
 
A tu je nová heligónka ELICAR STRAŠICE s ladením DG, trojhlas, zinok, takisto všetko v základe. Má perfektný zvuk aj basy, ľahko sa na nej hrá.
Peter P., e-mail: privara.peter@zoznam.sk
 
Tu je jeden z najnovších výrobkov od p. Jelínka z Kysúc. Je to ladenie DG (ku husliam), trojhlas, všetky tri sú v základe. Má perfektný hlas aj basy. Chceli by sme sa s ňou "pochváliť" :)
Peter P., e-mail: privara.peter@zoznam.sk
 
Milí kamaráti, chcem sa s Vami podeliť o radosť z mojej novej heligónky. Tento nastroj som dostal ako darček ku svojim 35. narodeninám od svojho priateľa Jindra. Bola vyrobená v Rakúsku u výrobcu Schmidt. Vďaka aj Martinovi Černanskému za pomoc pri výbere. Pozdravujem Vás všetkých, pevne verím, že prinesie radosť nie len mne, ale aj mnohým ďalším. Je to ladenie F-B-Es-As. Hlasy Tipo Amano, 3-hlas.
Jano Chudoba
 
Dovoľte, aby som aj ja prispel jednou heligónkou do galérie. Túto heligónku dostal môj 8-ročný syn Matúško. Heligónka je od rakúskeho výrobcu Schmidt. Celková váha nástroja je 5,5 kg - aj toto bol jeden z dôvodov pri kúpe tejto krásavice. Je to trojhláska, osadená talianskymi hlasmi Tipo a Mano, ladenie B-ES-AS. Má nádherný zvuk a krásne zvučné basy. Synovi sadla ako uliata, rád na nej hráva aj pre jej ľahučkú ľavú basovú stranu.
S pozdravom Hodás Marián.
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25