Vyhľadávanie

Galéria

Máte niečo čím sa chcete pochváliť, popýšiť, alebo len jednoducho ukázať ostatným? Pošlite foto so stručným komentárom, vaším kontaktom a my to zverejníme.


Ako dar k narodeninám som dostal túto dvojhlasnú heligónku Cis/Fis. Pustil som sa do jej opravy, ešte ju treba trocha doladiť a bude OK.
Miro S.

 
... a takto vyzerá teraz ...
 
Jmenuji se Jindřich Palla a chtěl bych vám poslat obrázek své čtyřhlasé heligonky. Je to velmi pěkný kousek, rád bych ji ukázal ve vaší galerii. Je to heligonka která má velmi pěkný a silný hlas čtyři hlasy, mosazný. Ladění D-G, basy hluboké,dokonale zní, je nladěná dost vysoko, ale já už jsem si zvykl. Mám doma ještě málou heligonku ladění B- Es, k ní se lépe zpívá, ale když jdu někomu hrát beru tu silnější, tolik se nenadřu a přehraji i větší počet lidí. Mějte se a heligonce zdar a sláva.
 
... a táto čaká na svoje znovuzrodenie...
Dano Š.
 
Túto C/F - štvorhlasnú heligónku som opravil vôbec ako prvú. Bola to v podstate GO skrinky, mechaniky, odhrdzenie hlasov, vyrobený nový mech, hmatník,... no heligónka bola naladená o 1/4 tónu vyššie. Dal som si ju naladiť do Hořovíc (stálo to dosť peňazí), ale teraz má hlas pekný, mohutný - radosť na nej hrať. Je v nej nápis: Koupená dne 25.4.1925 - snáď je to pravda :-)
Miro S., miroslav.svetlak@mail.t-com.sk
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24