Vyhľadávanie

Galéria

Máte niečo čím sa chcete pochváliť, popýšiť, alebo len jednoducho ukázať ostatným? Pošlite foto so stručným komentárom, vaším kontaktom a my to zverejníme.


Po túto krásavicu som bol na Morave v Karlíne a pán Duraj z nej urobil nádhernú trojhlásku na zinku, C-F so stojákom. Mám z nej veľkú radosť.
karol727@zoznam.sk

 
Dobrý den, jmenuji se Ctibor Veleba a chtěl bych do galerie umístit mojí nejoblíbenější heligonku. V roce1922 byla v Praze Antonínem Hlaváčkem vyrobena na zakázku, je čtyřřadá, ladění má DGCF tříhlasá a je v původním, nevšedně zachovalém stavu. Je to velká a těžká harmonika s nádherným lahodným zvukem s výraznými basy a jsem velmi hrdý na to, že ji vlastním.
e-mail: az.antik@seznam.cz
 
Chci také ukázat svoji heligónku, kterou zgeneralkoval pan Jiři Hampl z Dubicka.Je to dvou hlaska CF ma krásny hlas.Ma zinkové hlasy melodicke i basove. Na dvouhlasou heligónku je velmi zvučná a ma libivý hlas. V druhe řadě ma stoják. Měchy jsou puvodni .Velmi mu za to děkuji. S pozdravem přiznivec heligónek a chromatik Vladimir U. Pustimeře.
VladimirU@seznam.cz

 
Toto je moja nová heligonka od pána Jelínka z Kysuckého nového Mesta. Trojhláska v ladení C-F, hlasy Amano, hrá prekrásne, čisto a silno. Majú z nej radosť aj spolubývajúci na intráku :) Touto cestou by som sa chcel pánovi Jelínkovi poďakovať. Jeho ochota a prístup k zákazníkom sú v dnešnom svete naozaj ojedinelé.
S pozdravom Juraj Kosztolányi (Juraj)
juraj.kosztolanyi@gmail.com
 
Mal som predstavu jednoduchej, klasickej heligónky a pán Duraj mi ju splnil do bodky. Toto je moja nová A-D-ečka, 4-hlas s vysokou oktávou, hrá krásne. Keď ju chytím do rúk, len ťažko mi ju je vrátiť späť do kufríka.
S pozdravom Ondrej Siheľský (Ondrej S.), Martin.
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27