Vyhľadávanie

Galéria

Máte niečo čím sa chcete pochváliť, popýšiť, alebo len jednoducho ukázať ostatným? Pošlite foto so stručným komentárom, vaším kontaktom a my to zverejníme.


Chcel by som sa podeliť s milovníkmi heligonky o túto raritku, vyrobenú v roku 1926 Konstantinom Stibitzom. Je to jednoradová ŠESŤHLÁSKA, ladenie B. Má krásny zvuk. Momentálne teraz je ešte pred menšími úpravami.
muzik76@azet.sk
 
Chcel by som Vám ukázať fotku svojej dvojradovej 3-hlasnej heligónky. Má pekný hlas, 23 klapiek, tremolo (tzv. trasľák), ladenie CF. No čo na ňu poviete?
janko.kamenik@centrum.sk
 
Táto dvojradová, dvojhláska s ladením CF roky visela v starej pajte. Bola náhodne objavená v dezolátnom stave, našťastie s nepoškodenými hlasmi. Zrenovoval ju šikovný chlap Vlado Sihelský z Českého Brezova, okres Poltár.Výsledok posúdťe sami.
S pozdravom muzik76@azet.sk
 
Zdravím, taktiež by som sa chcel pochváliť v rodine heligonkárov týmto mojím pokladom, ktorý som kupil priamo so starožitnosti v Pittsburghu (USA). Harmonika bola v pomerne zlom stave, ale snáď som jej pomohol prežiť a je teraz naozaj mojím nepredajným pokladom.
S pozdravom schlosmann@stonline.sk
 
Dobrý den, jmenuji se Jozef Krajňák. Posílám vám foto mojí heligonky r.v .1926. Koupil jsem ji v dost špatném stavu a když jsem ji opravenou ukázal kamarádovi řekl: "No to je opravdová kráska, keré jsi vrátil mládí..." Je to hezký pocit, který přeji všem heligonkářům.
Jozef Krajňák (jozinek5607@seznam.cz)

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25