Vyhľadávanie

Galéria

Máte niečo čím sa chcete pochváliť, popýšiť, alebo len jednoducho ukázať ostatným? Pošlite foto so stručným komentárom, vaším kontaktom a my to zverejníme.


Toto je moja nová heligónka, ktorú mi vyrobil podľa mojich požiadaviek pán Duraj. Dlho som sa rozhodoval medzi Stančekom a Durajom. Páči sa mi klasický dizajn a tak som si objednal heligónku u p. Duraja. Čakal som na ňu asi 4 mesiace, ale oplatilo sa. Harmonika je precízne vypracovaná, má komplet hlasy Tipo a mano, ladenie D-G-C, trojhlas s hlbokou oktávou, perfektne naladená podľa môjho želania. Harmoniku mám od novembra 2010 a som s ňou veľmi spokojný. Myslím si, že pán Duraj vyrobil naozaj kvalitný nástroj a za rozumnú cenu.
Libor Kubíček, Senica.
 
Náhoda mi přihrála tuto novou heligonku a tak jsem s její koupí neváhal. Je to mnichovská firma " Josef EKART", bedna ale dělaná ve Slovinsku koupená v Lounech u p.Titelbacha. Tam jsem objednal i zinkové hlasy GCF, vše zkompletoval a naladil můj kamarád a učitel Jirka Hampl z Dubicka. Kdo na ni hrál říká že je hodně dobrá, basy má vynikající, DIXI hlasy minimální spotřebu vzduchu a pomalu se ještě vyhrává. Jsem spokojený, udělal jsem si radost, teď jen hrát a hrát.
Miroslav Hampl (Šimon), Olomouc
 
Nedávno k jednému svojmu životnému jubileu dostal výborný heligonkár pán J.H. z Dubicka ako darček túto heligónku. Nevieme ale v akom je (bola) ladení a ani koľkohlasá je... Vyzerá však chutne, na zahryznutie, však? Myslím, že tieto slová sú teraz právom na mieste... je to totiž torta... :-)
peter@seman.sk
 
... a takto vyzerá originál ...
 
Táto heligónka je 4-hláska prerobená z 3-hlásky. Ladenie C - F, zinkové hlasy. Má solídny zvuk, aj keď je trocha nižšie naladená - asi o 15 centov. Má ju p. Andrej P. z Kojšova.
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25