Vyhľadávanie

Galéria

Máte niečo čím sa chcete pochváliť, popýšiť, alebo len jednoducho ukázať ostatným? Pošlite foto so stručným komentárom, vaším kontaktom a my to zverejníme.


Túto heligónku som kúpil od "počernejších" spoluobčanov zo Spiša. Bola v zlom stave, musel som ju celú zgeneralkovať. No myslím, že sa to vyplatilo. Je to 4-hláska, mosadzné hlasy ladené na základoch. Podľa informácií, ktoré som získal, vraj ich bolo vyrobené celkovo iba 10 kusov.
Pavol J. Čimhová.
 
Ďalší model heligónky z dielne J. Maľcovského. Ako tradične - všetky mechaniky sú na nerezovo/mosadzných púzdrach, presné a ľahké ovládanie, dobrý nábeh basov,... a takmer všetko vlastnej výroby. Chce to už len odskúšať... :-)
Peter S.
 
Dobrý deň,
predstavujem vám moju novú heligónku od pána Jelinka z Kysuckého nového mesta. Jedná sa o nový - odľahčený model, ktorý má 5,5 kg. Prevedenie je podľa môjho návrhu - javor v kombinácii so zeleným mechom, hlasy Amano, ladenie C-F, na základoch s tremolom. Som s ňou veľmi spokojný.
M. Čerňanský
 
Zdravím chcel by som pridať túto heligonku do galérie.
Je to 3-hláska od pána Číka z Novej Bane so zinkovými hlasmi, všetko na základoch. Touto cestou by som sa mu chcel poďakovať za to, že mi ju vyrobil a tým, ktorí majú v pláne dať si vyrobiť heligónku, tak vám ho ako výrobcu môžem len doporučiť. Ak by ste mali nejake otázky, tak píšte na môj email: viktorsvanda@gmail.com
 
Konečne som sa dočkal aj ja novej heligónky od p. Jelinka (dvojradovej, trojhlásnej v ladení C/F, osadená hlasmi Amano - 1. tr.). S harmonikou som veľmi spokojný a má krásne sýte - vyladené hlasy. Je to zmenšený model, ľahko sa na nej hrá. Touto cestou sa chcem p. Jelinkovi poďakovať za skvelý výrobok a prajem mu veľa zdravia pri ďalšej jeho práci.
S pozdravom, Fero z Ochodnice - 0915 839 974