Vyhľadávanie

Galéria

Máte niečo čím sa chcete pochváliť, popýšiť, alebo len jednoducho ukázať ostatným? Pošlite foto so stručným komentárom, vaším kontaktom a my to zverejníme.


Dovoľte mi predstaviť moju krásavicu, ktorou sa chcem pochváliť. Je to ďalšia novinka z dielne výrobcu značky E & R JELINEK z Kysuckého Nového Mesta. Je to 3-rad., 3-hlas v ladení G-C-F s hlasmi AMANO 1 tr. Zvukom a technickým prevedením som nadmieru spokojný. Taktiež má tichý a ľahký chod mechaník, jednoducho treba počuť a vidieť.
mkrutak74@gmail.com
 
Dobrý deň,
?chcem sa pochváliť mojou novou heligónkou od p .Duraja zo Žaškova.Táto harmonika je v ladení D-G, 3-hlas s hlbokou oktávou. Aj keď je to len základný model na hliníku, má veľmi pekný hlas pri ktorom sa dobre spieva. Ďakujem p. Durajovi, že mi vytvoril toľkú krásu.
kamenskydominik@gmail.com
 
Zdravím všetkých fanúšikov heligóniek.
Tiež by som sa rad pochválil svojou novou heligónkou ktorú mi na moje želanie vyhotovili E&R Jelinkovci s Kysúc, začo im chcem aj takýmto štýlom poďakovať. Je to krásne prepracovaná C-F-ka, 3-hlasná, osadená hlasmi Typo Amano strednej triede. Je ladená v základnej oktáve, má nádherný čistý a mohutný hlas, veľmi dobre sa na nej hra aj vďaka pohodlným remeňom ktoré sa dajú nastaviť ako pre dieťa, tak aj pre veľkého chlapa ;)
S pozdravom Marcel Matejovič, mmatejovic785@gmail.com
 
Zdravím heligonkárov. Chcel by som sa pochváliť s mojou novou
vyrezávanou 4-rádovou heligónkou z masívneho dreva - kombinácia orech, čerešňa, oliva. Je to 3-hlas v ladení G-C-F-B. S využitím modernejšej technológie je vyrobená iba príklopka, nápis a rámiky sú robené ručne. Štefan Javorek Žaškov
 
Pozdravujem všetkých priaznivcov heligóniek. Dovoľte, aby som predstavil ďalšiu heligónku z mojej dielne zo Záhoria. Je to ladenie G-C-F na troch základoch, 3-rádovka, 3-hlasná, s hliníkovými hlasmi Amano. Vyrobená bola pre môjho učiteľa p. Pavla Grimma k jeho krásnemu životnému jubileu - 80 rokov života.
Tomáš Polák, Radošovce. polak.tom@Itcnet.sk