Vyhľadávanie

Galéria

Máte niečo čím sa chcete pochváliť, popýšiť, alebo len jednoducho ukázať ostatným? Pošlite foto so stručným komentárom, vaším kontaktom a my to zverejníme.


Zdravím, taktiež by som sa chcel pochváliť v rodine heligonkárov týmto mojím pokladom, ktorý som kupil priamo so starožitnosti v Pittsburghu (USA). Harmonika bola v pomerne zlom stave, ale snáď som jej pomohol prežiť a je teraz naozaj mojím nepredajným pokladom.
S pozdravom schlosmann@stonline.sk
 
Dobrý den, jmenuji se Jozef Krajňák. Posílám vám foto mojí heligonky r.v .1926. Koupil jsem ji v dost špatném stavu a když jsem ji opravenou ukázal kamarádovi řekl: "No to je opravdová kráska, keré jsi vrátil mládí..." Je to hezký pocit, který přeji všem heligonkářům.
Jozef Krajňák (jozinek5607@seznam.cz)

 
... a táto "kebrdlovka" má pre mňa vysokú cenu. Je to zberateľský kus - cifrovaná mosadzou, 3-hláska, pekný zvuk...
miropa@centrum.sk
 
Zdravím všetkých. Túto heligónku som kúpil v hroznom stave a takto sa ju podarilo zreparovať. Je to 3-hláska v ladení G-C-F a má nádherný hlas.
miropa@centrum.sk
 
Ak dovolíte, predstavím Vám moju heligónku. Je to super nástroj, ladenie F-B a vyrobil ju Janko Svoreň z Kriváňa, okres Detva. Pán Svoreň je dobrým majstrom a robí heligónky od srdca. Som rád že som stretol tak dobrého človeka ako je on - človeka, ktorý nemá prsty a jednu ruku, no i napriek takémuto osudu dokáže stvorit toľkú nádheru. Veľmi si ho vážim.
robko81@azet.sk
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25