Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
« ‹ 1 2 3 4 5 »
JoMi21. Október 2016
Peter,
So servisom heligóniek to bude asi podobné. So značkovou do značkového servisu. Pri väčšine vecí treba okrem nákupnej ceny počítať aj s frekvenciou, cenou a dostupnosťou servisu. Prípadne možnosťami ďalšieho predaja.
K neúspešnemu predajcovi.
Možno to robí zámerne. Ak mu napríklad manželka píli uši, aby to vypratal z bytu, tak to na oko ponúkne na predaj. Tak, aby mu to ostalo doma.
Šimon21. Október 2016
Já se stále více přesvědčuji o tom že heligonkáře heligonkářem nedělá to co má pověšené na břichu, ale to co z toho umí vyloudit za tóny a melodie, jak umí zabavit lidi kolem, jaký je to povahově člověk. Alespoň já se na to takto čím dál více dívám.
aa21. Október 2016
pre Jožo
tak ty si dobre urobený..
...21. Október 2016
Vies, niekto si da za par eur aj koleno vrtat. Keby bol panko spustil napr. 50E už to mohol mat predane a mohol svoje peniaze vyuzit na to na co chce. Takto len caka, caka a dosiahol iba to, ze ludia si privikli na jeho inzerat a teraz uz nekupia ani keby spustil tych 50E. Kazdy v tom vidi uz nejaky ojeb, tak si radsej daju s nim pokoj. Tiez ma zaujima, kto to je ten hlupak.
KM21. Október 2016
Nerad urazam ludi, ale toto uz musi byt naozaj ko*ot clovek, ktory uz 4. rok inzeruje stale tu istu harmoniku za tu istu cenu. Nemoze ju predata ale nie je ochotny spustit jej cenu. Nepoznate niekto toho chuja? Kto to je?
https://hudba.bazos.sk/inzerat/66136998/Predam-heligonku-LUBICH.php
jozo = rychlik21. Október 2016
Jozo = rychlik ta ista osoba.
Peter21. Október 2016
Aj Jaguar, Porsche, Bentley, Volvo potrebuje (pravidelnú) prehliadku v servise, aj sa raz pokazi, alebo nedajBože havaruješ, tak vtedy sa dozvieš, čo znamená mať "vychýrenú značku"!
JoMi21. Október 2016
Asi tak.
A z pohľadu niekoľkých rokov dozadu môžem usúdiť, že ten istý majster muzikant prezentuje už asi piatu značku. Môže to byť o profite, môže to byť o skúsenosti s konkrétnym výrobcom, možno aj s výrazným zlepšením. Pravdepodobne by nerobil reklamu vyložene zlému výrobku, prišiel by o vlastné renomé.
Ja to vnímam tak, že existuje viacero dobrých značiek (každému sa páči niečo iné) a záleží na tom, kto sa ako snaží prezentovať. Spomínané UMENIE PREDAŤ.
A tiež nemožnopovedať, že hoci značka XY je naozaj dobrá, iná značka sa nepredáva. Je to aj o cene. A plánovanom využití nástroja. Naozaj málokomu sa tie náklady vrátia. Väčšina ľudí dotuje svojho koníčka, ako to pri koníčkoch býva. A nie každý môže, alebo chce investovať do nástroja 3-7 tisíc €. Tak si kúpi obyčajnejší, trebárs za 1500-2000€ a na jeho účely mu poslúži.
Alebo sa všetci vozíme na Jaguaroch, Porsche, Bentley, alebo minimálne Volve? Aj Škodovečka urobí kus dobrej služby.
rychlik21. Október 2016
Hlupost! Byt dobrym hracom neznamena automaticky, ze hrac ma aj dobry prehlad o ponuke nastrojov. casto aj taki hraci robia reklamu nejakemu konkretnemu vyrobcovi ze hraju na jeho nastroji a on im za to dva profit
jožo21. Október 2016
Treba kukac okolo seba na čom hrajú majstri a profíci ako MČ, Šišovský: Munda, schmidt, bayerland, strasser,
čo sa týka čssr tak naj : Kobližek - nová bedňa, Hlavaček - nový ostatné nezaujímavé.
JoMi21. Október 2016
Pekny slogan o veselosti.
v 1997 som naťahoval tak akurát struny, ako bolo spomenuté nedávno. Asi to naozaj súvisí s vekom. Do mechov som som sa zamiloval až v tomto tisícročí. Prva faza 2001, heligónka 2003.
Kojsovjan20. Október 2016
Pozeram zaznamy z Oščabnice... je to už po
maly 20 r. Ja som tam bol asi o rok ! Sranda ako sme sa ustarili.... vtedy chlopi ešte jak buky, ale tezaz ked sa stretneme...hm.. pokrčeniii...! Ale že sme veseli! Veselosť,veselosť, kedy ťa bude dosť.......

Štěpán20. Október 2016
https://www.youtube.com/watch?v=7GA2NqI4Wkk

Závěrečná část ze setkání heligonkářů v Oščadnici před téměř 20ti lety.
Kontakt: vrana1935@seznam.cz
Janko K.19. Október 2016
Peter,
aľe z mojich sebe eśči dakus užiju a sakra dobre. No, dožičim jim, bo ket Panbuško pomožu a tote socialne (s ňerobjacu menšinu) zakonodarcove ňepredluža, ta i ja, možno raz, budzem uživac a Ty placic vecej
Štěpán19. Október 2016
https://www.youtube.com/watch?v=m3RkREPm5fg

2. část záznamu z Oščadnice 1997
Kontakt: vrana1935@seznam.cz
Štěpán19. Október 2016
https://www.youtube.com/watch?v=exmELy6X854

Příští rok bude tomuto záznamu 20 let. Má tři části a 50 účinkujících, které vám nabízím k posouzení.
Kontakt: vrana1935@seznam.cz
Peter19. Október 2016
Ta z mojich daní si, p. dôchodca, veru veľa neužiješ :-)
jaro19. Október 2016
pre Petra. preco zilo,zijeme, a tak nam treba,ze nam je tak dobre. dochodca....
JoMi19. Október 2016
Rychlik, buď máš dobrý zmysel pre humor, alebo si riadny negativista. Neviem, nepoznám ťa osobne. Ale ak by som mal takto naozaj uvažovať a hľadať, kto ma kde chce podraziť, asi by som sa zbláznil.
Ešte šťastie, že bývam v horskej dedinke a mestskú políciu nemáme.
Pre istotu budem asi vypínať elektrinu v celej ulici. Jj
Ondrej S.19. Október 2016
Janko K., nuž nový... takmer 2 roky, mimochodom je v galerii na strane 4. Synátor sa venuje gytare, ale ja v jeho rokoch som tiež viac po strunkách brnkal jak mech naťahoval. Ale s tým posedením ťa asi vezmem za slovo ;)
Kontakt: older73@gmail.com
« ‹ 1 2 3 4 5 »