Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
« ‹ 1 2 3 4 5 »
JoMi24. Január 2019
Ak by som mal hľadieť len na cenu, ostal by som pri Delicii, alebo Ligne. Za 350-500€ lepší nástroj nepoznám. Čo sa týka hlasov, sú na tom slušne. Mechanika a skrinka sú trochu nemotorné, ale na občasné hranie pri guláši to bohato stačí.
Ak by som šiel do nového nástroja, určite by som za každú cenu nebral najlacnejšie riešenie. Myslím výbavu, Duraja tiež pokladám za dobrú voľbu v pomere cena-kvalita. Ale ak aj vezmem, že skrinka a mechanika ostane rovnaká, aspoň hlasy 2.triedy by som si doplatil. Zdobenie skrinky by som neriešil- tam by som šetril.
Toľko môj názor.
KM24. Január 2019
Pripájam sa. Je to zároveň aj najlacnejsi výrobca. Neviem ako je to momentálne, ale základne prevedenie 3hlasnej heligonky ešte nedávno stálo u nho 800 eury.
Miro S.23. Január 2019
Adam, urob tak ako píšeš - kvalita za rozumnú cenu.
adam23. Január 2019
zdravim muzikanti 2 roky hram na heligonke 2 rad. CF (plastovej) ako samouk a chcem si kupit novu heligonku...otazka od ktoreho vyrobcu za rozumnu cenu? a kolko hlasnu a ake typy hlasov? paci sa mi Duraj co vy na to? nepotrebujem spicku budem si hrat iba na rod.oslavach obcas gulas a na svoje potesenie ...dakujem za rady
Šimon23. Január 2019
Pro rychlík
Asi jsi to zažil taky a myslím všichni co byli na vojně.
rychlik23. Január 2019
S tou vojencinou to bolo presne tak ako si napisal. Dobry priklad!
Šimon22. Január 2019
pro JoMi
To jsi napsal velice dobře a plně s tím souhlasím. I já si vážím toho že jsem tu poznal osobně pár dobrých lidí, to je velice cenné. Důležitý není ten nick, ale kdo je za ním a co píše. Ubohost je jen když někdo píše pod cizím nickem. Myslím si že se tím ti chudáci jen baví a léčí si nějaké své problémy na jejichž vyřešení nemají inteligenci nebo sílu, a tak jim rostou imaginární křídla tady. Trochu mi to připomíná ty chudáky na vojně co jim dali na ramena pecku a oni měli konečně možnost se nad někoho povznést. Inteligenčně na to neměli, a tak jim pomohla ta pecka. Jak se převlékli do civilu tak z nich zase byly nuly a nikdo ji ani ruku nepodal.
LEGO22. Január 2019
Ha, ha, malé detičky sa zabávajú pod mojim LEGO nik
LEGO22. Január 2019
Priznam sa ze druha cast sa mi Nepaci. V podstate sa Priznam sa ze som .ebnuty
LEGO22. Január 2019
ospravedlňujem sa, maličká oprava pre Hra?, súhlas pre vytvorenie dokumentu, priznám sa, tá prvá časť príspevku sa mi nepáči.

pre KM, priznám sa, že si ma doplietol, tak teda ako je to LEGO verzus zamyslenie, kto oprávnene kritizuje koho? :)))
JoMi22. Január 2019
Kto uvedie svoj nick, vlastne sa podpísal. Ak by bolo ošetrené, že daný nick nik iný nemôže používať, budeme vedieť, kto je za príspevkom. Ak by som sa podpísal Jožko Hruška, kto a ako zistí, či je to moje skutočné meno? V prostredí internetu je preto úplne bežné, dokonca odporúčané, používať nick.
Teda mne je jedno, ako sa kto podpisuje. Hlavné je, aby sa v danom prostredí podpisoval rovnako. Aj tak je pre mňa väčšina ľudí z tejto diskusie iba imaginárnych. O to viac si cením tých, ktorých vďaka tomuto webu poznám aj osobne.
KM22. Január 2019
Nikto nechce podpis. Chce sa len toto, aby nik nekritizoval iného za jeho anonymný nik, pričom aj sám kritik je anonýmnym. Kritizuje u niekoho niečo, pritom aj on sám je taký
LEGO22. Január 2019
pre Šimon, vďaka.
pre Hra?, súhlas.
Ešte jedna vec, stále nechápem starú otrepanú pesničku o podpisovaní. Na jednej strane sa tu vychvaľuje anonymita, viď -iný pohľad- a v zápätí chce niekto podpis. Ja som zverejnil aj môj mail a stále je to málo.
tu je znova: tribodky.plus@gmail.com
Šimon22. Január 2019
pro Hra?
To by se nám to hezky dívalo, to by se nám líbilo asi všem. Ono to reálné je, ale akorát najít a zaplatit někoho kdo to bude dělat. No a tím se to stává nereálným jak píšeš a právě proto si já vážím toho co udělal Patrik.
Šimon22. Január 2019
pro iný pohlad
V tomto s tebou naprosto souhlasím, je to tak jak to je, respektuji to a všichni víme co je na tom dobré a v čem je určité riziko.

pro zamyslenie
Každý tu používá nějaký nik stejně jako ty. Jestli je to "zamyslenie" nebo "LEGO" je mi úplně jedno, mě zajímá kdo je za tím a co píše. A že by měl být LEGO odpad tak pro to nevidím žádný důvod, tomu jsem neporozuměl ??? Ty jsi se taky nepodepsal a já tě za žádný odpad kvůli tomu nepovažuji.
Hra?22. Január 2019
Fajn dokument a podľa mna sa na to celkom dobre pozeralo. Určite lepšie ako na rýchlikov ,,slušný názor,, podľa ktorého je však bohužial vždy všetko a všetci naprd a jedine keď sám seba vidí v zrkadle tak je čo pochváliť . Viem si predstaviť, že by to malo pokračovanie. Nevravím že by to mal robiť Patrik zrovna isto má toho dosť veľa. Ale viem si predstaviť, že by sa napríklad raz dva krat do mesiaca spravil dokument napríklad z nejakého heligónkarskeho podujatia kde by sa spravilo pár rozhovorov s účinkujúcimi kde by sa predstavili aj v inej ako hráčskej rovine, ak je tam výrobca ochotný sa prezentovať aj toho predstaviť, alebo vybrať nejakého hráča z daného regiónu čo by predtavil štýl hry typický pre daný región tak aby to bol prínos aj pre nás hráčov nielen pre širšiu verejnosť. plus pár piesní z podujatia. Na také niečo by som sa z radosťou pozrel a určite nielen ja však tá komunita heligonkárov zas tak malá nieje...ale je to zrejme nereálne...Ale inak super nápad a palec hore :)
iný pohľad22. Január 2019
Tato tu je jedina stranka o heligonkach v europe a mozno aj na svete, kde to naozaj zije a zdravo funguje. Ako povedal admin, je to tu bez cenzury, preto je to podla mna zdrave. Vsetci vieme aki sme. Robi pre nas vsetkych super pracu, vdaka.
JoMi22. Január 2019
K videu.
Pozrel som si ešte včera. A zabudol/nestihol pochváliť.
Kto chce kritizovať, vždy niečo nájde. Že tam bolo teplé pivo, alebo dlhý rad pri chladnom pive. Alebo tam chýba/chýbal ten, či onen majster, lebo podľa neho je najlepší. A tamten zas nie je taký dobrý, tak načo tam je.
Réžia každého filmu je o výbere toho, čo a ako tam bude. Aj keby to bolo na pokračovanie, nedá sa ukázať všetko a všetkých. A teda je na autorovi, čo vyberie. Mne vôbec nepripadá zvláštne, že sa vo videu objavili ľudia jemu blízki. Osobné, či geograficky.
A kto si myslí, že je to len o Kysuciach, či Orave, nech si pozrie, kde pôsobí Tibor Čík, Miro Adamec, či Jano Chudoba. Isto, je množstvo ďalších šikovných muzikantov, či výrobcov nástrojov. Nech sa páči, prezentujme ich.
zamyslenie22. Január 2019
nik LEGO original je samo o sebe ubohe, kedze sa boji podpisat. Je to odpad tejto spolocnosti.
LEGO22. Január 2019
Posledné dva príspevky priznávam ako originál LEGO.
« ‹ 1 2 3 4 5 »