Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
« ‹ 1 2 3 4 5 »
.23. August 2017
A keď pozrieť.. video...kede krasnanci hrajú Totaholpa. A tie vty suknickach tanykaju....! Aj Vlastycke by nebolo od veci ..do nosa dierky prevrtat....a hlások zjemniť na kovadline...! keď
Mudrikova vs Krasnanci23. August 2017
Tak tu je to jasne vyhrava Mudrikova ta spevacka na nu nema z Krasnancou ani v speve ani vo vzhlade
Ano budu tu ludia co budu milovat Krasnancov ale tota Helpa bez mäkčeňa je tak neprofesionalne a ubohe ze sa mi chce z toho grcať....su jednoduchí nic viac hraju co maju napisane ....pre mna nuda moj nazor ...ale 100 ludi 100 chuti su ludia co nemusia ani Mudrikovu....
Nech beeekaju ked chcu ale tak ako sa ma
JoMi23. August 2017
Veruže, múdry to výrok.
Peter23. August 2017
"Nezamieňajte si pravdu s názorom väčšiny!"

Krásny to citát a ľudová múdrosť...
JoMi23. August 2017
A keď sme už pri tých slovíčkach. Dať niekomu za ucho , nie je to isté, ako mu dať zaucho. Za ucho mu môžem dať žuvačku, kto bol na vojne, vie, že aj cigaretu. Alebo cigaretľu. Keď mu dám zaucho, tak mu vlastne jednu vlepím, vylepím, vrazím a pod.
Čo do porovnávania kvality hudobnej produkcie nie je najlepší nápad porovnávať sólistu s kapelou. Celkový dojem je odlišný, každému sa však páči niečo iné. Ak by šlo čisto o spev, tiež nemôžeš porovnávať vyštudovanu speváčku s rokmi vyzretym hlasom a mladú dievčinu, zrejme bez štandardného hudobného vzdelania. Dĺžka hudobníckej praxe je tiež odlišná.
Že hrá každý svojim vlastným štýlom, hodnotím skôr pozitívne. Nie sme stroje, každý z nás má iný vkus. A preto sa nám niektoré veci páčia a iné nie. Samozrejme, nie tie isté.
Pri týchto dvoch prípadoch mi v prvom vzhľadom na výsledný zvuk pripadá privysoký počet osôb- viacerí len dupluju ďalšiu osobu, teda ich osobný prínos je nevýrazný. V druhom prípade by sa tam ešte jedna osoba hodila, hoci nemusí byť tak výrazná. Spievať druhý hlas bez hlavného-základného hlasu mi pripadá čudné.
pre cakal som viac23. August 2017
Kto hrá podla teba lepšie krajšie a odbornejšie? mudríková?
Peter22. August 2017
Tota Heľpa
jesto (je)
..22. August 2017
a je to: tota Heľpa, alebo to ta Heľpa?
a v tej Heľpe švárnych chlapcov je 100 /alebo jesto/ ?
čoho je 100 /jesto/, toho je 100 /jesto/, nie po mojej vôli atď.?
KM22. August 2017
Pravda, Helpa nie je to isté ako Heľpa!
Cakal som viac21. August 2017
Slabe Krasnanci je to onicom spevacka slaba a hranie suche no
A ked som pocul To ta helpa a nie to ta heľpa mal som chut dat spevakovi za ucho .... zobudte sa uz vcera bolo neskoro....
Jožino21. August 2017
Ale sme sa krásne vyhli diskusnému konfliktu- od odbornej a cenovej problematiky s k počasiu. Naozaj, ten dážď mal cenu zlata a schladil aj horúce hlavy.
JoMi20. August 2017
Chčije a chčije. Ale treba ho, bolo suchoooo. Presne takýto- hustý, vytrvalý a mierny. Nenarobí škody, len sa zem napije.
A pozor na heligónky. Nech do nich nenaprsi.
Peter20. August 2017
Funguje to. Teraz ráno už je to na Východe. :-)
JoMi19. August 2017
Už to ide. Poobede začalo padať na západe Slovenska.
Peter19. August 2017
Pozdravujem, Ťa Šimon,
u nás na Východe je (zatiaľ) krásny letný horúci deň, nikde ani mráčika. Takto nám to sľúbili do večera :-)
Ináč, keď niekedy počúvam české rádia, a spomínajú aktuálne počasie, tak mi to vychádza tak, že "Vaše" počasie je u nás s jednodňovým opoždením. Takže Tvoje dnešné počasie my budememe mať zajtra :-).
Pekný víkend želám Tebe aj všetkým ostatným...
Šimon19. August 2017
pro .
Vypadá to jako by ses na tu bouřku těšil, ale ono z toho mráčku pršet nebude, já ani žádný nevidím. Všem krásný víkend, ten ale asi bez kapky vody nebude, u nás určitě ne.
.19. August 2017
to je paráda, už to graduje, zachvíľku si budete nadávať, tak hurá do toho.
..18. August 2017
Ten príspevok pre vychodnara, to je po slovensky či ako? Čo tým chcel autor povedať?
pre vychodnara18. August 2017
pre vychodnarov su zlavy za euro či ešte moc? ale ked budeš predavať nevieš čo vypýtať ze...
JoMi17. August 2017
No hej. Ale ako vlastnosti nástroja, tak ani technika hry sa nedá jednoznačne určiť, či zaradiť, čo je lepšie. Dá sa popísať, pomenovať klady a zápory, ale vždy je to najmä o vlastnom vkuse.
Je dobré si pokecať, navzájom posunúť informácie. Ale ťažko niekoho nútiť prijať iný názor. Ani odborné argumenty nie sú všemocné. Aj tak nakoniec druhý názor buď prijmem za svoj, alebo nie. Prípadne akceptujem ako alternatívne riešenie.
« ‹ 1 2 3 4 5 »