Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Tomas30. September 2019
Ahojte,
bol by niekto taky dobry a poradil mi s heligonkou. Mam jednu vytypovanu a potrebujem si potvrdit ze je to dobra volba.
Keby mal niekto cas na 3-4 otazky prosim ozvyte sa mi na mail: garaj.t@gmail.com
Dakujem.
Kontakt: garaj.t@gmail.com
Jozef229. September 2019
heligonkár s touto adresou pth@skiskorusina.sk, ak má záujem, nech sa mi ozve, adresa už nieje funkčná.
lll28. September 2019
Peter dakujem !!!
...27. September 2019
... Peter, dobre si ho odhadol na prvý pohľad, je do dobrý harmonikár.
Marian J.27. September 2019
Dobrých harmonikárov z celého sveta je plný youtube a je jedno ako sa volajú.Tento Pán harmonikár je Slovák,folklorista a je dobré vedieť jeho meno.
KM26. September 2019
To je jedno ako sa volá. Vyzerá, že je fakt dobrým harmonikárom
Marian J.26. September 2019
Google vie skoro všetko. Harmonikár sa volá Ing.Peter Škoda a hudobne má bohatú prax v rôznych ľudových,ale aj iných hudbách.
Peter25. September 2019
Myslím, že to bol tento harmonikár: https://www.youtube.com/watch?v=BtI95CkhSDk
Ale zvyšok partije bol v Dudinciach iný. (primáš bol asi ten istý)
Peter24. September 2019
Bola tam nejaká televízia a spolu aj s redaktorom chodili aj medzi stánky. Či nahrávali celé podujatie a vystupujúcich, to neviem. Myslím že to bola miestna Krupinská televízia.
lll24. September 2019
Peter prosim Ta bral to niekto kamerou v Didinciach ? Bude to mozne niekde pozriet ?
Peter24. September 2019
Cez víkend som bol v Dudinciach na Vinobraní. Celkom pekná akcijka a krásne počasie k tomu. Vystúpenia na pódiu zahájila nejaká sláčiková partija z okolia - primáš, kontra, kotrabas a klávesová harmonika. Dobrí boli všetci, ale harmonikár,... no klobúk dole. Taký nenápadný človek, úplne uvoľnený,... mohlo sa zdať, že je tam iba do počtu. Ale keď zahral, bolo to niečo nádherné. Jeho hra bola taká nenásilná, nikde v pesničke nevnucovaná, sóla a cifry prepracované, rýchle krásne a bez jedinej chybičky... Úžasná bola tá ľahkosť ako hral, ani žiadne grimásy na tvári, proste nič. Iba jedna krásna ľahká a dokonalá hra!

jaro24. September 2019
pre asi tak. tak ty si ten bohaty, ale aj hlupy.
jaro24. September 2019
rychlik palec hore.
...23. September 2019
Presne tak!
Kojšovjan23. September 2019
Heej banda..!! Nerobte zlo...! Sadnite ..a zahrajte si...! Popocuvajte ako zmene vaša heligonka.. potešte sa ...
A keď prídeme na stretnutie..budeme sa tešiť spolu....
Načo tie intrigy..???
rychlik23. September 2019
Bohati su podla teba vzorom cnosti a spravodlivosti. Radsej nedristaj, ak tomu nerozumies.
asi tak23. September 2019
ohovárať , špiniť a závidieť to je výsada chudobných ľudí. Bohatí takému neholdujú , lebo sú bohatí a majú všetko čo chcú, na rozdiel od tých drbnutých chudákov.
vbn23. September 2019
hlúposť ľudskú, nevraživosť a závisť neskonávajme za gény.
Peter23. September 2019
Šimone, osobne si myslím, že toto to nie je vyslovene len o Patrikovi. Je to všeobecne o každom, kto nejakým spôsobom "vytŕča z radu". Kto je v niečom lepší než väčšina,... kto niečo vyrobil lepšie, než väčšina,... jednoducho, kto niečo dokázal viac, než je bežný priemer. Ono v podstate ani nemusí reálne viac dokázať, stačí že si to o ňom začne myslieť jeho okolie. Zadelia ho, že je "niečo viac" a hneď sa už nájdu aj neprajníci, ohovaráči a pod.

Myslím, že to máme v génoch. Zjednotiť nás do istej miery vie len korbáč, ktorý nám plieska po chrbtoch... Ale aj ten musí plieskať každému rovnako. Beda, ak by niekomu plieskal slabšie...!

Šimon23. September 2019
pro Radim a Alois
Nad tím co se tu děje na Patrikovu adresu se mi taky občas zastavuje rozum. Zloba, závist, nevím co to v těch lidech je. Nenapíšou nic konkrétního protože vědí tak kravské ho.no a jen tu dělají zlou krev. Napsat do veřejného diskuzního fóra o někom že je klamár a podvodník, tak na to musíš být hodně pevný v kramflekách, nebo být úplný magor. Pokud s ním mají nějaký problém tak ať si to s ním vyříkají. Jenže na to aby ses postavil k chlapovi čelem musíš mít charakter a ten ti místní slušně řečeno kritici s naprostou jistotou nemají. Jen díky anonymitě tu píší své bludy a to je pro mne jen totální ubohost. Je mi jich líto, asi jsou nemocní a na takové se nemůžete zlobit. Těm kterých se to týká psát nic nebudu protože je to zbytečné, Vám jen píši že na to mám podobný názor.
« 1 2 3 4 5 6 7 »