Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
« 1 2 3 4 5 6 »
.23. Jún 2017
Prečo výrobca heligoniek nekoná takto a bolo by to nanajvýš čestné:
1/ predloží ti účet za koľko peňazí nakúpil komponenty na výrobu
heligonky. K tomuto samozrejme nebude si nič prihadzovať, nemá prečo
2/ ak sám niečo vyrobil koľko si zato účtuje s prihliadnutím k iným
výrobcom resp. kúpi už hotových dielov
3/ Koľko si účtuje za zloženie heligonky, t.j. poskladanie nakúpených
dielcov, tie sa dajú v chorvátsku kúpiť všetky až po najmenší
klinček.

No a potom by ste videli aká je skutočná cena heligonky, nepresiahla by 800 €, dvojradovky. Ak povie výrobca že mu trvá vzloženie komponentov 14 dní tak nech radšej ide pásť kravy.
Martin23. Jún 2017
Pre .
Cennik mi dnes posla lp,Titlbach tak tu neoondievaj publikum
danovník23. Jún 2017
a ja mám dobrých znamých na pohrebných službách,tak sa náhli,aby si tu kontrolu stihol zariadit,lebo po vtákoch...
Financna sprava 23. Jún 2017
Kazdy menovany vyrobca Moze ocakavat danovu kontrolu. Postaram sa o to. Riaditelstvo D. U. Pezinok
.23. Jún 2017
Páni jedného krásneho dňa som navštívil výrobcu heligoniek na Slovensku(o koho ide nebudem menovať ) a požiadal som ho o vyrobenie heligonky a že hlasy mám tak mu ich dodám. Čuduj sa svete odmietol s tým že on dodáva všetko, tak že všetko alebo nič.
Obrátil som sa na p. Koutneho do Hořovíc - čuduj sa svete neodmietol hlasy ktoré som mal priamo od výrobcu zinkové od p. Titlbacha som mu dodal a heligonečku vyrobil za veľmi slušnú cenu, som presvedčený že na slovensku by mi za takú cenu nikdy nikto nič nevyrobil. Samozrejme som si navrhol aj intarzie aké chcem, taktiež remeňe a pod.
Na heligonke hrali viacerí a dobrý hráči a obdivovali hlas, ladenie kompletný dizajn a keď som povedal čo stála tak mi jedne pán odbornik povedal aby som nesral do vlastného hniezda, neviem dodnes čo tým myslel.
Pokiaľ sa týka hlasov tak stáli podstatne menej ako je uvádzané v nižšie uvedenej tabulke. p. Titlbach ako aj jeho su sú užasní ľudia a neokrádajú.
Na slovensku mi povedal jeden výrobca ten čo som už uviedol, že on si musí prihodiť aj na hlasy lebo má výlohy na telefon a aj obstaravanie berie čas. Tak že keď som to potom porovnal tak slováci si prihadzujú na hlasy cc od 60 - do 80 €.
KM23. Jún 2017
dvojrámová heligónka, dvojrádovka s nádhernou intarziou za 750 eur. Čo treba viac? A môžu špekulanti teraz špekúlovať a kritizovať. Za 750 neurobí žiaden iny výrobca.
Šegi nech ti to hrá!
šegi23. Jún 2017
pozdravujem,mal som svoje hlasy,zneju nadherne a p.DURAJ mi spravil dvojramovú,dvojradovú,trojhlásku s nádhernou intarziou,podla môjho výberu za 750e, a to s vačšou skrinkou na výšku,som mu vdačný,mám jeho 3 heligonôčky,CF,BEs a AD,aj ked som mal možnost skúsit iných výrobcov s Durajkami som vemi spokojný,už som raz napísal,komu mačka ,komu pes a bez penez do šenku nelez...nech vám to hrá
rychlik23. Jún 2017
ty rozpravas o serioznosti a ani len svoj nick si neuviedol?

Dobre, opravujem svoju vyzvu. Moze byt ladena aj temperovane, ale so slabym podladenim po celom rozsahu!
23. Jún 2017
rychlik uved tvoj email ja s s tebou skontaktujem
PS seriózny zaujem
Be Es23. Jún 2017
no mladenec rýchlik prirodzene ladenie vieš čo vlastne stojí?
Ja viem lebo somsi to chcel dat urobiť.
Musíš zvýšit taksu

JoMi23. Jún 2017
Veď toto som chcel aj ja napísať. Že prečo máme a priori pokladať ľudí za zlých a stále kresliť čerta na stenu, že kde nás kto chce podviesť.
Ak ma niekto podviedol, tak si na neho dám pozor, aj svojich známych varujem. Ale nebudem to tvrdiť o všetkých, dokonca to garantovať. To mi príde taký zvláštny životný postoj. Ale.... každý máme dáky.
rychlik23. Jún 2017
Ked sa vsak mylim a neplati to, co som pisal nizsie o zvlastnej cenotvorbe vyrobcov heligoniek, tak davam vyzvu vsetkym vyrobcom heligoniek na SK a v CZ:

Kupim standardnu 2radovu 3hlasu heligonku, na amanoch v cene za +- 1000e. Ladenie CF, alebo CisFis alebo DG. Oktavy: hlboka-0-vysoka. Jemne podladenie v celom rozsahu vitane. Ladena PRIRODZENE!

Odkupim od kazdeho vyrobcu, kto mi tuto ponuku da! Uvedte vas email, ja sa s vami s kontaktujem. Tato ponuka je seriozna a vazna! /plati do konca tohto mesiaca/
Be Es23. Jún 2017
Rýchlik preco hladame len kto nas ako oondie

maju tý chlapi aj pozitívum?
rychlik23. Jún 2017
Martin, tak to ti gratulujem. Ibaze je 1000 moznosti ako o.ebat zakaznika, aby to vyzeralo tak ako to teraz prezentujes.
Toho roku som mimo tak neviem, no urcite sa nezmenila situacia aka bola este pred rokom. Vtedy najlacnejsim vyrobcom v SK bol p. Duraj. Najlacnejsia 3hlaska /3.tr. dural export/ stala niekde okolo 700e. Ale ani Duraj vtedy nevyrobil tu istu heligonku, osadenu na amanoch za cca 1000e.
Be Es23. Jún 2017
Mne to výrobca urobil len nedava zaruku na silu hlasu čiže ako silno hrá
Martin23. Jún 2017
Opravujem

1-trieda hlasov mosadz 530€
JoMi23. Jún 2017
Rýchlik, ako som uviedol, nemám s tým skúsenosti. Ale aj keby som mal takú skúsenosť u jedného výrobcu, nedovolím si to tvrdiť o všetkých. Tým ich vlastne obvinujes z rovnakej finty na klientoch.
Ak Martin uvádza, že Čík má samostatne nacenene skrinky a samostatne hlasy, tak si hociktorý absolvent ZŠ spočíta ceny harmoniky s takými, alebo onakymi hlasmi. Nemusí robiť finty na výrobcu. Či výrobcove ceny hlasov odpovedajú nákupnej cene, to posúdi len ten, kto pozná nákupné ceny.
Skôr by ma zaujímalo, či by bol výrobca ochotný v nástroji osadiť hlasy, ktoré si klient zaobstaral sám, ak ich teda dokáže kúpiť lacnejšie, ako výrobca.
Martin23. Jún 2017
Pre rýchlik

Hlasy 2radova 3hlasna heligonka
ceny bez ventilkov

- 4trieda mosadz - 145,62
- 3trieda mosadz - 183,60
- 2trieda mosadz - 256,80
- 1trieda mosadz - 503,62

Toto je oficialny cennik halsov čo mi poslali z Loun


Logicky mi vychadza heligonka

900€ zakladny model
1260€ zakladny model s hlasmy 1 trieda.

A za ten peniaz ju aj mám objednanu
Martin23. Jún 2017
rychlik, osobne som u neho bol a bavil sa o cene..
skúsim ešte raz..
nerozumieš tomu, že cena nástroja bez hlasov a
hlasy sú nezávisle dve položky za ktoré platím (u konkrétneho výrobcu).??

Tu cenu si odkiaľ nabral.?? Keď ju chcem mat dvojramovu, intarzovanu s alpakovymi doplnkami, tak si za to zaplatím aj keby to mala byt 8-trieda hliník.. hral som u neho na druhej triede mosadz aj prvej triede mosadz a cena sa navýšila akurát o cenu hlasov a nie o cenu nástroja ako to píšeš.. Osobne som tam bol a riešili sme cenu, tak neviem o čo tu ide...
rychlik23. Jún 2017
pre Martina a jemu podobnym -

Opytaj sa osobne vyrobcu, ze kolko stoji najlacnejsia hotova heligonka a ze ake ma osadene hlasy. Potom zmen temu, podebatuj o niecom inom a neskor sa nenapadne opytaj, aby nepochopil kam mieris, ze kolko stoji sada hlasov /ta najlacnejsia/ a potom sa opytaj, ze kolko stoji napr. amano sada. Uvidis cenovy rozdiel medzi hlasmi.
Ja ti garantujem, ze za tento rozdiel ti hotovu heligonku s amanmi ziaden slovensky vyrobca nepreda. Inaksie povedane, musel by ti predat amano 3hlasku za 1000 - 1100e. Na slovensku a uz vobec nie v cechach je to utopia.
« 1 2 3 4 5 6 »