Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
« 1 2 3 4 5 6 »
5. Júl 2020
Nikto tu nikoho neočierňuje, Patrik Kovač je skvelý heligonkar a o tom niet žiadnych pochýb. Má svoj štýl hrania a to je veru v dnešnej dobe naozaj vzácna vec, to si heligonkar vytvorí iba hodinami a hodinami hrania. My sa tu iba snažíme zistiť úrovne súťaže a bližšie informácie.Ja si myslím že sa hodnotí podľa podania a náročnosti skladby/piesne....
...5. Júl 2020
vsak ten co povie pravdu je zly nie ten co klame tak to je. ale asi sa ryplo do osieho hniezda co??
zivnost5. Júl 2020
tak daj link na zrsr alebo orsr co vsetci pozreme aku ma zivnost. a co zrobil pre heligonku??????
Mišo 5. Júl 2020
A ešte som zabudol , myslím že Paťo robí pre heligónku veľa !
Mišo 5. Júl 2020
Ja som od pána Kováča kupoval heligónku a mám normálne aj doklad jeho ičo a všetko ako ma byť v živnosti má napísane - vyučovanie v obore umenia - heligónka , nakup a predaj... ja som si to kontroloval . To že majster sveta však Vlasta Mudrikova je tiež prezentovaná ako majsterka sveta a dokonca som už počul že aj jeden chlapec býva v Detve že je majster sveta :) viete ja poviem za seba Paťo nepotrebuje žiaden titul on ho ma od narodenia ma v sebe dar ako aj Martin Č a mnoho mnoho dalších ale fakt si myslím že toto je už ako čistá ...... nebudem to tu ani písať
.5. Júl 2020
Veru tak....! .." kliknite a vyhrajte heligonku zn. M..."!
Bolo to na fb...veru.
Vážený Šaňo.5. Júl 2020
Tu sa rieši aké majstrovstvá sveta to vyhral, keďže o nich nevie nikto nič, nedá sa o nich nič nájsť. Bol to len podvod na slovenských ľudí aby si spravil big konto na FB a začal predávať na čierno slovinské podradné heligónky ktoré nemáš na Slovensku ani kde servisovat. Či vraj sa o Tom nemá hovoriť aby sa na tento podvod neprišlo???
Vážený Šaňo.5. Júl 2020
Tu sa rieši aké majstrovstvá sveta to vyhral, keďže o nich nevie nikto nič, nedá sa o nich nič nájsť. Bol to len podvod na slovenských ľudí aby si spravil big konto na FB a začal predávať na čierno slovinské podradné heligónky ktoré nemáš na Slovensku ani kde servisovat. Či vraj sa o Tom nemá hovoriť aby sa na tento podvod neprišlo???
šaňo5. Júl 2020
Výzva pre admina - P. Semana

Vážený pane posledná diskusia sa vymyká z medziach slušnosti a tolerancie a naberá trend na špinenie, ohováranie a devastovanie človeka, v danom prípade Patrika Kováča.
Já ho osobne poznám je to seriózny skromný človek a vinikajúci heligonkár. - nech si niekto s ním zmeria svoje umenie.

žiadam Vás aby ste posledné dehonestujúce príspevky vymazali a nedovolili na tejto diskusnej stránke takto svinský a nepravdivo útočiť na človeka. Takéto obviňovanie sa tu permanentne opakuje a to tak že si berú do huby viacerých výborných hráčov, pričom ošpiňovaci nedosahujú ani 15% ich úroveň.
Kontakt: .-
Javko5. Júl 2020
Ako tie sutaze prebiehaju. To hra kazdy svoju pesnicku. Alebo im davaju rovnaku a kto zahra bezchybne tak ten vyhra. Lebo ak kazdy svoju tak to hodnotenie je potom subjektivne lebo neviem si predstavit ako sa potom urcuje zlozitost danej pesnicky. Ak ma niekto blizsie info tak myslim ze to viacej ludi bude zaujimat.
Pre majstrovstvá sveta v taliansku5. Júl 2020
To veru neviem, je to skutočne cudne ako píšeš. Ale určite sú ďaleko prestiznejsie majstrovstvá rakúska, kde sa aj taká kapacita ako Martin Cernansky umiestnil na 6 mieste (podľa mojich informácií)čo je obdivuhodný výkon. Myslím si že v nich by sa nedostal nikdy ani do prvej 10tky.
Šimon5. Júl 2020
Baranček
Šimon5. Júl 2020
pro Bubo
Pokud máš nějaký problém s PK tak si to vyřiď s ním, zavolej mu jako chlap a řekni mu svůj názor. Netahej do toho nás ostatní. Jenže na to abys mu zavolal nemáš odvahu a morálku. My tu řešíme spíše heligonky než heligonkáře, kádrová rubrika tu není a nikdy nebude. Zakončit to musím stejně jako Peter - PROČ !!!!!!!!!!!
Bubo5. Júl 2020
Treba dat hlasovanie nech kovac prestane reprezentovat heligonku je to ostuda pre heligonku :)
Peter5. Júl 2020
Ale no, Ondrej, nesnaž sa mútiť vodu...
Ľudia, k čomu to je dobré?... Toľko zloby, či nenávisti?... Prečo?
Ondrej5. Júl 2020
No ovečky uverili že je majster. Je to blud , klamstvo na základe ktorého si spravil reklamu a keď zistil že sa to môže prevaliť tak už len ,,obyčajný heligonkar.'. skôr ,, obyčajný teplosko"
Šimon5. Júl 2020
Pro Jožin
Tak snad tím jsem přemýšlel mnohokrát a na nic jsem nepřišel. Máš pravdu, je to tak.
Pro MS v taliansku
Kdyby to zajímalo mne tak bych zavolal Patrikovi a zeptal se ho. Určitě by mi rád o tom vše řekl. Zkus to a máš jasno v kebuli za pět minut, nemusíš se trápit a spekulovat..
Jožin5. Júl 2020
Ja kašlem na nejaké majstrovstvá. Mne sa skôr zdá čudné, že prečo dnes, s dnešnou technikou nedokážu vyrobiť zvukovo tak kvalitné hlasy, aké sa používali niekedy do bežných heligoniek. Lepšie povedané, ak už dnes vyrobia hlasovo trochu lepšie hlasy, tak sa to považuje za nadštandard a zderiu ťa z kože s ich cenou. No niekedy dnešný nadštandard montovali do bežných heligoniek s bežnou cenou. Toto nech mi niekto vysvetli.
Šimon4. Júl 2020
Pro rychlík
Pěkně jsi to napsal i já to tak vnímám a jsem za tuto stránku vděčný.
majstrovstva sveta v taliansku4. Júl 2020
ahojte
viete niekto kde by som zohnal zoznam ucastnikov / vyhercov tej sutaze kde bol aj PK ?? akosi to hladam aj v taliansku a nikde nic ...
cosi je na tom cudne neza sa vam??
« 1 2 3 4 5 6 »