Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Roman, Senica9. December 2017
Myslim pre jedneho hraca nie kapelu...pride nam zahrat kamarat a chcem aby obe strany boli spokojne a hlavne nechcem aby to bolo zadarmo...ved su to hodiny a hodiny treningu podla mna
JoMi9. December 2017
Roman, záleží, kto to je. Berú viac, aj menej. Ale 50 je pre jednotlivca slušná suma.
Tiež záleží, či je to pre jednotlivca, alebo kapelu. Či len na tú jednu hodinu, alebo viac hodín - celú akciu. Či je to niekto miestny, alebo bude veľa cestovať. Ono tá časová réžia a náklady na dopravu tiež tvoria časť ceny.
A odborníkovi na môj herný štýl: Aj Populárku mám, si predstav.
Roman, Senica9. December 2017
Zdravim vsetkych, chcem sa spytat kolko je adekvatna ciastka za 1 hodinu hrania a spievania pre heligonkara, je 50 eur dost alebo malo?
pre Jomi9. December 2017
Ty ostaň radšej pri tej tvojej populáročke. Tá je NAJ a poadne ti vzhľadom tvojím schopnostiam hrania.
JoMi8. December 2017
Máš recht, Vlado.
Tiež tvrdím, že za svoje peniaze nech si každý kúpi, čo sa mu páči.
Ja nástroj od Jelinka nemám, ani neplánujem kúpiť. Ale poznám mnohých ľudí, ktorí sú s spokojní. Aj som na viacerých kúskoch rôznej triedy hral. Zažil som aj lepšie, aj horšie značky. A keď dokáže predať za takú cenu, asi je dobrý obchodník. Obchod je aj o marketingu. Keď niekto ponúkne národu lepší nástroj za nižšiu cenu a s kratšou dodacou dobou, tak budú kupovať od neho.
Zo slovenských výrobcov u mňa vedie Žubor a Stanček, aj Čík môže byť. Ale zďaleka som nevyskúšal všetky značky. Žiadna nova však nebola vyložene zlá.
Vlado8. December 2017
Serte nato chalani nech si každý kúpi to čo chce a načo má.....
Milan8. December 2017
Pre Šimona
Povedal som svoj názor a nemám ho sám. Chcel som tým ale povedat že tie nástroje sú cenovo nadhodnotené. Nepotrvá to dlho a bude ich plný bazos.
Milan8. December 2017
Ludia prepacte mi. Ja Milan a Martin sme jedna osoba. Ale mne to obcas jebe v tej hlupej hlave a neviem kto som. Mam troska komplexy lebo neviem ani hrat a som taky rychlokvaseny heligonkar a majster sveta. Mne ked to hrabe tak vtedy musim urazat. Este raz mi prepacte ze som taky sprosty.
Šimon8. December 2017
pro Milan
Nejez třeba rok, nech si postavit heligonku u Rudy, určitě to bude bezva nástroj, ale s tím Jelínkem jsi to přehnal. Prošlo mi rukama téměř vše a takový rozdíl v nástroji stejné třídy tam není. Nemám rád když někdo jezdí třeba Fordem a tvrdí že Renaul a WV jsou auta na prd. Dojedeš všemi stejně, stojí skoro stejně, jen tobě se prostě líbí Ford tak si ho kup. Podobně je to i s heligonkami. Jelínek určitě není taková nula jak jsi o něm napsal. Jeho nástroj nemám a asi mít nebudu, uznat ale určitou kvalitu soupeře nebo konkurence považuji za objektivní, férové a i chlapské.
Milan8. December 2017
Jelinek je chlapci moji búda nech mi hovorí ktochce čochce....Radšej nebudem 2mesiace žrat aby som došetril 300€ na Stančeka zinok dix. Kto chce nech kupuje.
och martin8. December 2017
pi.ujes tu na kazdeho uz roky
Miro S.8. December 2017
Chlapci, zase mlátite prázdnu slamu!!!
Martin8. December 2017
Prečo ma urážaš keď ma ani nepoznáš ?!?!?!?
to bol môj prvá príspevok . Začal som to tu čítať nedávno . Tak som si napísal svoj názor !!
Jonatan8. December 2017
Chlopi jebajce nato, Ako sa hovorí darmo tej najlepší je najviac rozoberaný. A to platí či v autách, lodiach, heligónkach hráčoch.. Tak s toho vyplíva to, že Milana môže aj šlak trafiť a nič s tým nespraví. Iba si nakaka do gatí. A nauč sa hrať a potom hodnoť. Alebo vyrob lepšiu a predstav nám ju určite to vieš lepšie ako 100krát rozoberaný výrobca. Pre mňa NAJlepší. A pukni od závisti.
lll8. December 2017
Pre
postrech k Martinovi


Preco mam pocit ,ze ty si Martin aj Milan a aj ten co nema nick v jednej osobe ?
postrech k Martinovi8. December 2017
Martin / Milan v jednej osobe. Povedal by som ze ty vycnievas z davu uboziakov, luzerov, a zavistlivych zakomplexovanych ludi.
Hohnerka na Bazos.sk8. December 2017
https://www.youtube.com/watch?v=McR4MTySzwc
Kontakt: 0907559664
Šimon8. December 2017
Peťo ač nerad, ale musím ti dát za pravdu. Je to tak jak píšeš, já to beru tak že doba je jiná, naše rodiče žili zase jinak a my jsme se jim mnohdy zdáli být nějak jiní. Tak to je a tak to bude, prd s tím naděláme. Jen mi je těch mladých pohlcených technikou co se spolu nebaví ale píší si i když sedí vedle sebe líto. No ale konec, jdeme zpátky k heligonkám!!!
Peter8. December 2017
Šimone, ja si myslím, že dnes sa už nič "nevryje do srdíčka". Ešte nám, staršej generácii, ktorí sme mali určitý cit k mašine a vedeli sme sa "ponoriť" do stroja,... pretože ich nebolo veľa a rástli sme spoločne s technickým rozvojom doby.

Teraz je všetkého a všade. Netvrdím, že súčasná mladá generácia nedokáže mať vzťah ku technike, ale rozhodne to už nie je to, čo sme zažívali my. ... Lebo všetkého je všade veľa...
Šimon8. December 2017
Jsem názoru že to bude u těch starých nástrojů s určitou kvalitou a historií hodně o srdíčku. U nové kupované ocením kvalitu, ale že by se mi zaryla do srdce tak to se mi zatím nestalo. Myslím si že to ani není o plném prasátku, ale spíše o té duši a historii nástroje, v tom je jeho kouzlo. Ten citový vztah ( dá li se to tak nazvat ) vznikne právě tou dlouhou historií nástroje, tím jak je odrbaný, někdy ani moc nevoní, ale jaksi má duši. Základem je ale dobrý stav a kvalitní zvuk. Když si vezmu koho za ty roky potěšil, kdo a kde na ně hrál, to mi dělá dobře že teď na něj můžu hrát já a pokračovat tak v jeho historii. Jednou na něj zase bude hrát někdo jiný a vzpomínat třeba na mě. Cítím že já jsem součástí toho nástroje a ne opačně. To s novým nástrojem neprožiješ, ale zase má jiné přednosti. To jen tak aby řeč nestála.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »