Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
ako ďalej ???29. Jún 2020
Či sa to ľúbi alebo nie admin. zodpovedá za obsah stránky, t.j. aj zato čo je tam vyplodené.
Je tu jednoduchý liek " zaviesť registráciu " a je to v pohode. Takáto žiadosť tu odznela mnohokrát , ale adm. sa tomuto úkonu bráni a neviem prečo.
Som presvedčený že po registrácii by bol diskusia na úrovni, odborná a zrejme aj poučná. Len tu je malý háčik poúčať by mal len ten kto nato má a nie ten, čo si len myslí , že by to mohlo byť tak.
Janko K.29. Jún 2020
Petrom (adminovi zvlášť) aj Pavlom všetko najlepšie k dnešným meninám, mnoho pevného zdravia, šťastia a hlavne radosti, veselosti s hudbou a najmä s heligónkou
Kontakt: karabinos.jan@gmail.com
Príspevok o ničom 29. Jún 2020
Tento príspevok mi pripomína Ranenu brezu, len s tým rozdielom že ešte pred nedávnom útočila.
Milan29. Jún 2020
Že sa niekto vyjadruje vulgárne a uražlivo tak to svedči o charaktere toho človeka.

Neviem ako to presne chodí ale admin má sediet den a noc pri diskusii a sledovat kto co napiše ?

Ale ked niekto napise svoju osobnu skusenost s niečím hoci aj ostrejšie bez vulgarizmov tak to snáď može nie? Alebo?

človek29. Jún 2020
Jednotlivé disk. príspevky mali v sebe znaky povýšenectva, závisti, neprajnosti, ohovárania a vulgárnosti. To bolo minulosťou !!
Tak ako ide pokrok dopredu tak sa vyvíja úspešne aj táto diskusia a graduje, pričom sa čoraz viac objavujú " útoky človeka proti človeku ale len preto, že ten druhý má iný názor, hrubé vulgarizmy , nadávky ktoré znižujú ľudskú dôstojnosť a hanobenie ľudí ktorí vyrábajú nástroje alebo iné komponenty dôležité pre ich chod.
Som presvedčený, že táto stránka bola vytvorená v dobrej viere a presvedčení, že ľudia budú k sebe úprimní, tolerantní, nebudú šetriť pochvalou jeden voči druhému a hlavne aj touto cestou si budú pomáhať a odovzdávať si navzájom svoje skúsenosti a poznatky.
Poznám mnoho hudobníkov, ktorí keď sa stretnú tak na úrovni podebatujú o muzike ale ani slovkom nedevastujú iného hudobníka.
Samozrejme, heligónkari to je iná " kasta " , tu sa cení kto najviac na iného nakydá v snahe ponížiť ho pod čiernu zem. A dajte si ruku na srdce - ako hráte ? niekedy je to úbohosť počúvať, honosíte sa regionálnym folklórom ako to hral Váš otec. Ten keby sa zobudil tak Vás nakope ...... prečo ste sa to lepšie nenaučili. Mimo regionálneho žánru a to nie ľudové ale umele vytvorené skladby sú Vám španielska dolina.
Tato stránka už stratila svoju opodstatnenosť a to preto, že určitá skupina ľudí, tu šíri svoju nevraživosť a zákernosť a o slušnom a korektnom vyjadrovaní, to je zbytočné hovoriť.
Stálo by zato poinformovať príslušné orgány ako sa dodržuje etika vyjadrovania sa v mas. komunikačných prostriedkoch (čo int. je) ale zrejme to by malo kruté následky na existenciu tejto stránky.
Zrejme by pre začiatok postačovalo len to aby správca vykonával dôslednú kontrolu a príspevky ktoré nesú sebe menšie zárodky porušovania etických noriem okamžite mazal a verejne upozornil na tento neduh.
Ak by to neustávalo tak je na mieste túto stránku zrušiť, nakoľko tu nikto nikomu nepomohol, ale pošpinil a to poriadne. A pokiaľ sa hovorí o pomoci tak človek ktorý hrá všetky druhy tanečných a náročných skladieb a aj cudzokrajných, tak čo a hlavne akú pomoc mu chce poskytnúť regionálny ľudovkár, ktorý má sám so sebou problém.
Správca tejto stánky môže pre kultivované diskusie urobiť veľmi veľa, ale zrejme by to on sám musel chcieť.
Hovno29. Jún 2020
Treba to lepšie skontrolovať, určite to vychádza s tých skriniek.
Rado29. Jún 2020
Do hovna sa pichlo. Hovno smrdí od BB.
Fero29. Jún 2020
Bolo to myslené na toho primitiva čo stále osocuje každého výrobcu a má komplex menejcennosti lebo v živote nič nedokázal a ostávajú mu len oči pre plač.
Skutočná pravda29. Jún 2020
Áno konečne niekto vystihol ten správny vyraz na toho výrobcu.
Fero29. Jún 2020
Tomuto sa povie riadne zakomplexovaný kokot .
Hudobný hluch29. Jún 2020
Áno ale asi nevies aký je v tom rozdiel, lebo sú rozladene a zvuk je podobný ako keby vychádzal s pivnice. Ale to rozopínanie iba skutočne hudobníčke ucho. Nie ucho vo výrobe
KM28. Jún 2020
Správne naladená heligónka sa má zvukovo blížiť takmer ku rozladeniu.
Fušer28. Jún 2020
Áno ja viem, ale tie heligonky su fakt šroty. Rozladene
Smiešne28. Jún 2020
Aaaaaa pixhlo sa do lajna. Už neplač
Pravda28. Jún 2020
Pravda, poviem admonivoi aby zverejnil IP adresu každého príspevku.
Úbohosť28. Jún 2020
Je úbohosť písať v cudzom mene.
Romanko 28. Jún 2020
Áno dobrá je na trojku, presne ako vaše heligonky
koumak28. Jún 2020
Na rozveselenie: Ako môže byť bežná pesnička zahraná v terchovskom štýle? Veď oni majú všetko iba na jedno kopyto a terchovskú pieseň človek pozná i o polnoci. Musí to mať - ja-da-da-da-daa-daa-daa-daa- daaaaa. :-)
Kuko / Pavel28. Jún 2020
Samo chvála smrdí.
Janči28. Jún 2020
Ehm. Pieseň náhradná na stí krát je dobrá hrá?? Vlaste áno. Je dobrá...na 3
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »