Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Dano15. Máj 2019
Na cifrovačky máš čas, všetko sa uč postupne a nechci všetko vedieť hneď čo vidíš u iných, oni tiež začínali ako ty..
Inak teším sa už na dežerickú heligonku, lebo čo som zatiaľ pochodil tento rok tak zatiaľ bieda. Sa až čudujem čo všetko organizátori pustia k mikrofónu, kvalita ubúda, kvantita pribúda.
Ján15. Máj 2019
Zdravím chlapi neviet pomôcť učím sa hrať na heligonku len neviem tie medzihra cifrovanie ak sa to hrá ak niekto môžte poradiť
KM 15. Máj 2019
Súhlas
JoMi15. Máj 2019
K tomu treba pridať možnosť finančných problémov, nevraviac o zdravotných. Jedno aj druhé sa môže zmeniť zo dňa na deň.
Tých možností je veľa a naozaj za tým nemusí byť žiaden podvod.
Ak by som mal v pláne kúpu nového nástroja (s čakaním píl roka) a bola by možnosť kúpiť rovnaký, takmer nový, len výrazne lacnejšie a okamžite, zvažoval by som túto možnosť. Samozrejme, funguje to len u štandardných výbav a dizajnov. Extra kúsky sú aj s extra výbavou.
rychlik15. Máj 2019
niekomu sa paci BMW, inemu Octavia, to su fakty. Ale ked si kupis napr. Royls Royce o ktorom ti tvrdili, ze je o kategoriu lepsi nez ostatne bezne auta a ty po kupe zistis ze nie je o nic lepsie nez bezna kamaratova Octavia? Myslim si ze presne takto to je aj s heligonkami a toto je najcastejsi dovod predaj novych heligoniek.
Šimon15. Máj 2019
Víte jak to je s heligonkami. Co se líbí jednomu nemusí se líbit druhému. To ale neznamená že je to špatné. Jako s těmi šaty jak píše Kojšovjan. Jedné se přestanou líbit, druhá bude nadšená že je koupila. A šaty jsou to pořád ty samé. Pokud někdo prodává zánovní heligonku tak já v tom nevidím nic nenormálního. Také jsem prodal co mi nějak nesedělo nebo jsem na to moc nehrál a mrzelo by mne kdybych byl za to považován za nějakého spekulanta.
Kojšovjan15. Máj 2019
...a takú situáciu , že si žena objedná nejaké šaty , kúpi a zrazu zistí ,že jej nepasuju, nepáčia....tak posúva ďalej kamarátkam a vychvaľuje do nebies..!
Hm..?
Martin (cingo) 14. Máj 2019
JoMi môžes mi poslať tvoju mail adresu, potrebujem poradiť ale nie v tejto diskusii
Kontakt: martinvalek007@gmail.com
JoMi14. Máj 2019
Okrem iných možností treba brať do úvahy možnosť, že dotyčný v počiatočnom nadšení kúpil hneď nový nástroj a buď nemá čas hrať, alebo to jednoducho vzdal.
Alebo mu to, naopak, ide veľmi dobre a prechádza napríklad na trojradovku.
Alebo zistil, že všeobecne používané ladenie CF mu nesedí k hlasu a prechádza na iné ladenie.
zvedavý14. Máj 2019
Mňa zaujíma, že prečo asi človek predáva novovyrobenú heligónku, ktorá je napr. 1 - 2 roky stará? Mohol by som mu zavolať a opýtať sa priamo, to je jasné, no či by som dostal pravdivú odpoveď, ťažko povedať. Ale ani to neriešim. No kladiem tu diskutérom takú všeobecnú otázku. Neriešim ani konkrétne značky, že či Jelínek, Duraj, Čík, Stanček, alebo ktokoľvek iný. Ide mi o podstatu.
Šimon14. Máj 2019
pro :)
Tam je vstupné pouze dobrá nálada a tu jsem tam zažil mockrát !!!
:)14. Máj 2019
Na ten predvečer je aké vstupné? :)
Martin, TN13. Máj 2019
Dúfam že bude aj predvečer dežerickej cifrovačky ako vždy
Jozef Rybár13. Máj 2019
Len dávam do pozornosti, že lístky na Dežerickú cifrovačku sú už v predpredaji na obecnom úrade v Dežericiach.
Pekný deň všetkým.
Jano13. Máj 2019
S tou digitalnou hrou verzus ciganska hra ma Peter svatu pravdu.
Šimon13. Máj 2019
Komu jde o kvalitu diskuze tak musí uznat že JoMi k tomu hodně přispívá. Až zde zase bude někdo promílat ty technicky vyspělé hráče tak já za sebe budu vždy obdivovat jejich talent, píli a um. Vím co času strávím cvičením a velice dobře si jsem vědom bídného výsledku, takže asi tak. Ale rozumím tomu co psal Peter.
KM13. Máj 2019
"Serie" sa do všetkého preto, aby taki magori ako si aj ty, niečo vedeli. Vďaka diskuterom typu Jomi sa môžeme mnohé rozumné dozvedieť. Toto sa v žiadnom prípade nedá povedať o tebe. Ak by prestal Jomi prispievať, chybal by tu. Ak z tade zmizneš napr. ty, absolutne si to nik nevšimne.
Pre Jomi12. Máj 2019
Presne ,aj mne ten JoMi leze na nervy.Prečo sa sere do všetkeho?
JoMi12. Máj 2019
Trubyroch, máš tam tvrdku. A na konci sa píše H.
A pred odvážnym tvrdením si spočítaj príspevky trebárs na poslednej strane diskusie.
Jomi vseznalec12. Máj 2019
Preco na vsetko musi odpovedat ten trubyroch JOMI?? Koho to zaujima??
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »