Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Ha23. November 2021
Vidíš, aspoň maš dobrú náladu
e22. November 2021
Takto som sa dlho nenasmial...
Peter22. November 2021
Môžeme vravieť, čo chceme, ale podľa mňa Patrik K. je zručným hráčom, to bez debaty.
Javko22. November 2021
ja si myslím, že to dievča učil ten Kováč, ktorého tak niektorí z Vás nemusia. Vieme, že vyučuje aj hru na heligónke.
-22. November 2021
Ten Kováč ma vôbec nezaujíma, ale niečo mi tu nesedí, kto naučil tú dievčinu podľa mňa dosť obstojne hrať na heligónke, vieme to?
Trefa 22. November 2021
Ten Kováč je len prasa zarastené čo zarába na Sandre a cez ňu sa chce zviditeľňovať úplný čurák zneužívať nato mlade dievča čo môže mať budúcnosť . Veď ten chudák nič v živote nedokázal maximálne začal točiť trápne videa márnosť nad márnostq a asi mu fakt už drblo a bolo načase nech ho jebne rovno na Psychiatriu a mame od chuja pokoj .
JoMi21. November 2021
Teraz nie je vhodný čas na okopávanie zemiakov = švábky. Ale rád si doplním informácie ohľadom toho, čo je umenie. Takisto aj rozdiely medzi hudbou a muzikou. Vo všeobecnosti sú to synonymá.
Očovän21. November 2021
pre Prosím pekne
To MLADÁ A NÁDEJNÁ UMELKYŇA som citoval slová toho prispievateľa, ktorý nám tu predhadzuje jej klipy očakávajúc radostnú uznanlivú reakciu a objednávku CD k tomu.
-21. November 2021
Peter, neviem koľko máš rokov, ja som pravdepodobne starší ako Alois a vôbec nemám pocit, že by som ho pri jeho veku chcel uraziť za jeho slabý výkon.
Ten, kto21. November 2021
dá rovnítko medzi výrazy hudobník a muzikant, nech radšej okopáva švábku...
abc21. November 2021
a cifrujúcim Rasputinom je márnosť nad márnosť

chlape si ma pobavil musim sa smiat sam ku sebe. to ti vyslo
JoMi21. November 2021
Každý, kto sa venuje muzike=hudbe je u mňa muzikant =hudobník. Taký, či onaky. Slabší, alebo viac vyspelý.
Čo sa týka umenia, tam sa dá diskutovať o tom, čo vlastne je umenie. Nie každý je umelec, ale väčšina heligonkarov sú seriózni remeselníci svojho fachu- muziky.
p. Lejsek je v mojom ponímaní, samozrejme, umelec na vysokej úrovni.
Prosím pekne,21. November 2021
majte Boha pri sebe a nenazývajte heligonkárov umelcami a nedajbože hudobníkmi! Toto titulovanie môžte použiť max. pre p. Lejska z Česka!!!
Očovän21. November 2021
pre -
O Aloisovi som napísal, že nehrá nijako virtuózne, ale nerobí z toho toho všetkého ani prečačkaný a vyumelkovaný gýč. A to si cením. O mladej a nádejnej umelkyni som napísal, že si vybrala nevhodnú pieseň, ktorá sa k nej vôbec nehodí, že jej spoluhráči poňali tú skladbu Severní vítr takým dedinským zábavovým štandardom a že ten klip s umelými vtákmi a cifrujúcim Rasputinom je márnosť nad márnosť. Pochválil som jej prirodzený prejav a dievčenský pôvab.
Šimon21. November 2021
pro pre Aloisa
Tím to není jak si myslíš, je mi jedno kdo odkud je, to sem nepleť. Já jen chtěl ocenit tu snahu, napsal jsem že to není ještě dobré, mám uši dobré. Stavěli tesaři a Padá rosička se naučíme za pár minut, na tom se ale nepohneš dopředu. Ocenil jsem ne kvalitu hry, ale snahu se něco jiného naučit. Cesta k takovým skladbám je pro amatéra trnitá a to oceňuji.
Peter21. November 2021
Majte úctu aspoň ku veku hráčov a aj k tomu, čo pre nich zvládnutie nástroja znamená. To že je hráč slabý vie aj on sám, ale aspoň v záujme tej úcty (k neznámemu človeku), radšej pochváľme a nie haňme! To by ste takto aj svojmu otcovi, dedovi ???
-21. November 2021
Očovän je asi hluchý, tak nafúknutá snaha spomaleného samouka (uznávam aj to sa cení) je viac ako suverénne zahratá skladba mladučkým talentom. Mám dojem, že mu vadí niečo iné...

Alois, nikto do teba nekope, hádam by stačilo trochu pokory a uznať si, že si ešte slabučký hráč. Aj keď chceš vysvetliť aké je to ťažké, počul som viac samoukov ktorý za pár mesiacov dokázali zahrať neskutočné veci, no toto asi nebude tvoj prípad.
Alois21. November 2021
Nemám důvod se obhajovat. Vůbec jste někteří nepochopili proč jsem to sem dal. To co ta nahrávka obsahuje je souhrn všeho co se tu probíralo.

Úprava stojáku na basech.
Stojáky na diskantu.
Krajní půltóny na diskantu.
Hraní doprovodných basových akordů na diskantu.
Atd.

Je to jen ukázka, že se na heligonku dá zahrát i taková skladba. Vypadá jednoduše, ale je to hodně složité. Nedostal jsem žádné čísílka a ani nikdo není ,kdo by to předemnou nahrál na akordeon ,natož Heligonku.
No,jak se říká, pro dobrotu na žebrotu. Tak si směle kopte dál, já to unesu.
Alois
pre alojsa20. November 2021
Lojzo neobhajuj sa nemá to význam, radšej sa uč aby si bol aspoň priemerný hráč. Takých vrzgačov je dosť, ale hráčov čo stojá zato je dosť málo. Podporil ťa šimon samozrejme súkmeňovec .
Alois20. November 2021
Nechápu jen jednu věc, proč píšete cizí píseň. Já ji znám jen od Heleny Vondráčkové. Rok 1969.
Alois
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »