Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
++++16. Február 2008
Nože trošku hamujte panáci, toto už nie je o heligonkách!!! Toto môže podľa nového zákona niekomu pripadať, ako sexuálne obťažovanie a aby aj k tej súdružke prokurátor výhrady nemal a ani chrbát pendrekom gumovaný nie je bohviečo.
Pozor!!! pozor!!! radšej hamovať, ako banovať.
Raz, dva si môžeš spievať: Keď ma šikovali hore tou Bystricou...
Jozef Fízeľ16. Február 2008
Asi tak Janko.Ale nie chlapi ved dajme priestor aj sudruzkam heligonkarkam a neposmievajme sa im, budme radi ze aj my chlapi sa mame naco pozret.Nie
Jano z Dt16. Február 2008
Tak to je tutovka, že na takej píšťalke vie zahrať svoje ... a vždy si asi zháňa píšťaľu z hrubším koncom.
Jozef Fízeľ16. Február 2008
Nie na fujare ale len na jednodierovej pistalke vie hrat
...16. Február 2008
Pamela vie hrat len na "fujaru"
Jano z Dt16. Február 2008
Neviem ako Maťka, ale taká Pamela Anderson keby hrala na heligonke tak to by bolo hotové sado-maso... :-)
Jano Prjdes15. Február 2008
A netlači ťa to jako na prsá?
Jano Prjdes15. Február 2008
Maťa ty jako hraš jako?
Jozef Fízeľ15. Február 2008
Zdravím všetkých,ja len to chcem ze ta Stibitz v bazari 34 000Sk co sa uz neviem kto smial ze taka cena, je uz predana za 30 000Sk. To vam odkazuje Kvako.
Maťa15. Február 2008
Zefo nie nebola som:))no skoda:))
----14. Február 2008
Dobre!!! dobre, len dáko nemíňaj o chvíľu budu slávnosti pod Poľanou, aby ti barz voľačo aj ostalo.
Kojšovjan z Gelnice.14. Február 2008
Hmm...bratu už aj mňa natura opušťa! Dakedy rožky z mechov len tak vyletovali... Ale zahrame,zahrame neboj nič! A Janko harčky kontroluje,bo to joho robota,on porobi,porobi a sa ozve! Prebač že pišem v našom dialekte,ale ženka zohriala palenočky ta sme še kus pobočeľovali.....šak Valentinaaa..... Naj si mysli kto,čo chce!!!
----14. Február 2008
Statočný veru, že statočný je tento Kojšovjan z Gelnice. Ty si asi moja krvna skupina a ty, čo zaspali sú iba taký grísoši. Ešte som myslel, že aspoň ten táraj z Detvy bude debatovať, no vyzerá to tak, že aj ten dakde drieme, ako kôň pred krčmou, alebo voľakde v kútiku pátriky namádľa. Drž sa Kojšovian my dvaj si možno raz zahrame a rozveselíme tieto driemoty.
Kojšovjan z Gelnice.14. Február 2008
Veru,veru tak to byva,kto je hore ten sa kyva a ten dole sa tiež musi, lebo ten vrchny ho dusiii.... Pekneho Valentina všetkym....! A naj pôst držia taki čo nič narobia,ale mi ťažkotrapiaci možme zajesť,vypiť aj zahrať ! Lebo aj koňom ked obrok utiahneš tak na kolena padaju....
----14. Február 2008
Príjemne prežitý Valentínsky deň prajem každému, čo sem príspevok dá a či, už sukňu lebo gety nosí. Tý, čo sa iba zadarmo vezu nech sa každému, čo iba jeden hlas na harmonike do roka presili.
----14. Február 2008
40 dní ťažká pred každým úloha
každy ruky spína mysľou je u boha.

Asi sa každy vzdal toho svojho skvostu
zobral si pátriky a drži sa pôstu.

Horehron či Detva časy sa nemenia
všade platia rovné pôstné nariadenia.

Kto si dneska zahra, každy riťou túli
každá staršia žena hneď ťa ma v papuli.

Hneď je u farára a už sa spoveda
s týmto neznaj bohom vydržať sa neda.

Toto treba prečkať je to o osude, ak nevieš
vydržať radšej si hraj v sude.
Peter8. Február 2008
Janko Hraško vysiela od 08 00 - do 24 00 hod. Je pravdou, že má z času na čas problemy, no berme to tak, že je to začinajúci projekt a určite sa časom technicky vypracuje. Folklórne rádio je rozhodne na slovenské pomery originálnou myšlienkou. Sám som niekedy uvažoval nad spustením niečoho podobného. Avšak ak to už robí Janko tak držme mu palce.

Pre Jožka Fízeľa: Folklór. rádio sa z našej stránky spúšťa kliknutím na niektorú maličkú ikonku čo je pod banerom (obrázkom) Janka Hraška. Avšak nemôžeš si vybrať ľubovoľnú. Musíš si zvoliť takú, aký prehrávač máš nainštalovaný v PC. Z ľava sú to ikonky Windows media playeru, potom Winampu a nakoniec Realplayeru. Rádio spustíš aj jednoducho kliknutím na samotný baner Janka Hraška (pôjde to takisto cez WMP). Ak Ti napriek všetkému nehrá máš určite nejaký problém s nastaveniami vo svojom počítači. Tak na diaľku sa viac už nedá poradiť.
Peter6. Február 2008
NOVINKA na našom webe: Kliknite si na Janka Hraška
Lubo2. Február 2008
Ivan. Toto je moje cislo 0907277455. Dakujem!!!
Peter30. Január 2008
Jozef, až naše deti budú hrať ako vravíš - je po našom folklóre a tradíciách. Každý musí prísť na to kde je jeho miesto a toto si má obhájovať. Vývoj to nie je len o zvyšovaní počtu radov gombíkov. Keby to tak bolo, určite by dnes už napr. husle mali min. 6 strún a trebárs triangeľ by mál už aspoň 5 strán...

Keď tak všetci zbožne otačame oči západným smerom a s obdivom chceme prijímať všetko cudzie ako vzor dokonalosti nečudujem sa ani kde (sme) - potom skončíme. Začnime už teraz lámaním naších "obyčajných, drevených" fujár a vymeňme ich napr. za nejaké švajčiarske "joodly trúby"... Veď tie sú IN a ich decká vedia na tom nádherne trúbiť. (A naše to neviedia - asi sú hlúpe)... To je ono !!!