Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
jopova13. November 2008
ja by som rad videl to video s p. Skubenom, asi aj ini! Dalo by sa to zverejnit v Prezentacii? Inak, ja som videl p. Skubenu hrat /youtube/ a bolo to ok! Ak ho ohodnotila porota, ze hral dobre, tak to asi je pravda! Kto si mysli, ze hra lepsie, nech ukaze! Kazde hodnotenie je subjektivne a nemusi sa nam vsetko vsetkym pacit! Za seba mu gratulujem a zelam vela chuti do dalsieho hrania.
...13. November 2008
...Jozef F, opat si to vystihol a pripajam sa k tvojmu nazoru...
zolvica12. November 2008
Samko, skor ako nabuduce budes kritizovat, prosim zopakuj si slovencinu, aby aj kritika, pripadne aj osocovanie bolo aspon napisane spravne po slovensky...

Verim tomu, ze diskusia hracov, priatelov a priaznivcov heligonky zostane nadalej vacsinovym zanrom a taketo invektivy budu eliminovane, alebo odignorovane, pripadne odstranene.
Pekny den...

JozefF12. November 2008
Janko Dt no počul som že už zdrháš že nestihaš ani Brezno, škoda no, a kedy sa tu zasa zastavíš????
A pre Ladislava. Viete ja som tam bol všetko som vydel a hlavne počul, hrali ste velmi pekne, ale aj Maťo Miter aj Janko Sekereš aj mnoho druhych hrali na urovni ktorá je zhodná s vami, jednoducho to sa nedá hodnotit kto z vás je lepší kto vie lepšie hrať, myslim že už bola na tuto temu diskusia tu. Súťaž kde každy hra inu pesnicku a každy hra iny region to je blbost lebo to nikdy nebude objektíne a vždy bude medzi hračmi rivalita.Ale prehliatka kde si všetci zahraju ukažu čo v nich je po vystupeni sa spoločne občerstvia to je ono. Dovidenia v Brezne
Peter12. November 2008
Ta pekne vitam späť tu u nás, Jano z Dt... :-)
Kontakt: peter@situr.sk
Zefo12. November 2008
SS - už začíname prerábať. Do Vianoc by sme sa chceli presťahovať. A kde presne ste? Isto prídem na návštevu.
SS12. November 2008
pre Zefa
Dobrý deň, tak ako, už ste v Dežericiach? Kvety JAS v Bn, zastavte sa, ak pôjdete okolo :))
Jano z Dt 12. November 2008
...ja som len chcel reagovať na Krupinu. Veľmi ma mrzí že mi nevydalo prísť pozrieť sa na dobrých hráčov a verím tomu že to mrzí aj ostatných ktorý sú mimo republiky na robotách napr. J.Ruman z Krupiny alebo z našej strany Peťo Kuric alebo J.Chlebničan.
Na druhej strane ma teší že ak náhodou niekedy zájdem niekde na nejaký zraz-tak sa budem môcť niečo nové naučiť.Či už od
nových mladých alebo starších hráčov- či budú mať titul alebo nie.Koniec koncov tiež som sa takto učil a zbieral skúsenosti aj ja. Aj teraz si zahrám s hocikým a hocike a pokiaľ môžem tak pomôžem lebo si pamätám ako som začínal ja keď boli všetci partizáni a nechceli nič prezradiť.
Takže všetká česť keď sa niekto naučí hrať na tejto mašine za dva roky tak aby mohol vystupovať.
Kontakt: murin.heligon@zoznam.sk
Ladislav12. November 2008
špecialne pre Samo Tomečka,
nezdá sa ti, že si ubohý a trapný hlupák. Mňa nešpiníš. Uvedom si čo robíš ?, devastuješ porotu, ktorá vykonávala ohodnotenie. Jedna ľudová múdrosť na záver , zrejme ti bude pasovať: "psy štekajú, ale karavána ide ďalej "
Ladislav12. November 2008
Pre Laca MT,
Lacko, ak by to šlo prosím Ťa, urob zostrih z akcie z Krupiny a hoď to na DVD.Ja by som mal veľký záujem. Samozrejme, že by som to patrične ohonoroval. Poprípade oznám mi svoj názor, som v adresári.
Samo Tomeček12. November 2008
...že majsterkrupinskejheligonky..... Medzi slepimi môže byť aj jednooky kraľom....!
riaditeľ KC12. November 2008
Ďakujem všetkým heligónkárom a divákom zo Slovenska, za účasť na XVIII. ročníku Krupinskej heligónky. Boli ste všetci ozdobou podujatia. Teším sa na stretnutie s vami na podobných podujatiach u nás v Krupine.
Zefo12. November 2008
Už teraz sa tešíme :-)
Ladislav12. November 2008
pozdravujem ZEFA,
som zvedaví čo budú písať, keď uvidia moju novú NEMKU. Martinčania nebojte sa, dám vám ju omakať z hora, z dola, z predu, zo zadu a naplniť ju vzduchom, koľko do nej vlezie.
Zefo12. November 2008
Mne to pripadá, ako zaujatosť voči perfektným hráčom na heligónkach od Stančeka. Pánove máte čo závidieť.
Tomo Sameček12. November 2008
Ladislav. Môj charakter sa skrýva za anonyma.
Zefo12. November 2008
Pripájam sa k KC
K.C.12. November 2008
?... som zena M.C. , velmi sa ma dotko, co napisal niekto na Martina.Je to slusny clovek a nikdy sa neprizivoval na nikom.Prave naopak vzdy sa snazi pomoct rodine, priatelom, ale aj cudzim ludom.Ak ma niekto dotaz k nasmu slusnemu zivotu nech mi zavola aj mu to vysvetlim. S pozdravom K.C.
Kontakt: 0911527337
Ladislav12. November 2008
Srdečane pozdravujem p. Máriu a celý heligonkársky kolektív na čele s Katarínkou. Dúfam, že Katarínka nie je psychický rozrušená z toho , že počula povedať podprsenka a nohavičky. Ako sa Vám cestovalo, keď bol taký nečas. Jasom došiel v celku v pohode. Teším sa na ďalšie stretnutie pri heligónkarskej prezentáci.
Ladislav12. November 2008
Pre Sama Tomečka
veľa vážený občan, ak sa skutočne tak voláte ako uvádzate, ak niekto povie , že spodné prádlo je podprsenka, alebo nohavičky, tak je to pravda a čo je na tom nevkusné. Vy to voláte ako, keď ľudia na celom svete to tak volajú. Ak máte deti, rád by som vedel ako to oni volajú?
Asi Vám vadí môj akademický titul, ale ja nemôžem zato,že Vy ho nemáte. A náhodou Vám nevadí titul ktorý mi udelila porota? "Majster Krupinskej heligónky pre rok 2008".
Hlúposť , závisť a neprajnosť je ľudská vlastnosť, tak si nič stoho nerobte ak ste spadli do jej spárov. Som rád , že sa Vám zdvihol adrenalín, ale netrápte sa mne to neuškodí, len ste odhalili Váš charakter.