Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
Juro26. Máj 2009
Dežerice sú novým domovom Jožka Rybára. Pokiaľ ho poznám, tak on s toho urobí tradíciu aj keby býval v Komárom. Ale držíme palce Jožko.
?26. Máj 2009
A to kde vlastne su tie Dezerice ?
eli26. Máj 2009
Toľko úžasných muzikantov na m2 v Dežericiach ešte nebolo!!! Bola som unesená:)))) Skutočná prehliadka majstrov v hre na heligónku a majstrovských heligóniek... Kto nebol môže banovať... Zážitok z programu umocnila čarovná atmosféra vytvorená nielen muzikou ale aj veselými vtipmy a príhodami ... Dúfam, že organizátori zopakujú túto akciu aj o rok...
Kontakt: gieciovaeliska@gmail.com
SS25. Máj 2009
Pozdravenie všetkým!
Pre Jozef M....Ďakujem:) , už sa teším.
Pre Šimona ....to je ok, nevadí...len ak by ste náhodou išiel cez BN, tak sa zastavte. Ďakujem.
Lenka25. Máj 2009
Cifrovačka v Dežericiach nemala chybu, bol to vulkán energie a dobrej nálady!!!!
Šimon25. Máj 2009
Pro S.S. Prosím ozvěte se mi, jedu ve středu do Myjavy a pro harmoniku se můžu stavit. Šimon
Šimon24. Máj 2009
I mě se v Dežericích velice líbilo a chci poděkovat Jano Chudobovi že mě na těchto stránkách našel a pozval. Pěkně jste to s Jožkom zorganizovali, bylo to velice příjemné a i já jsem rád že jsem si podal ruku s pár lidmi které doposud jsem osobně neznal. Mária, Kačku není třeba omlouvat, všichni víme co v ní je a doufám že jste to v neděli zvládli bez problémů. Paní S.S. prosím ať se mi ozve na můj mail, je v aresáři. Děkuji. Nakonec se musím zmínit o Jirkovi Hamplovi, to byl zase nářez pane učiteli !!!. Ne že k tobě po neděli přijdedu a řekneš že nemůžeš chodit. Ty nepotřebuješ doktora, ale heligonku a pár kamarádů kolem sebe !!! Kdo byl u toho ví o čem píšu. Už se těším na další setkání.
Jozef M24. Máj 2009
Pre S.S DVD zo Šar.helig.pošlem zajtra. Jozef
franto24. Máj 2009
najlepsie hral v Dežericach pán farar. lepsie povedané , najviac sa snažil. Po akcii sa ponahlal , mal svatu omsu a sobasnu nauku , hned nato sa ale vrátil a vydržal sa s nami baviť do sameho konca. Aj v kázni spominal tú Dežericku cifrovacku...
Laco MT23. Máj 2009
Naozaj pekna a vydarena akcia ta Dezericka cifrovacka. Organizacia skvela, gulas chutny, skoda ze sme sa museli ponahlat domov. Dakujeme a ako spieval pan Hampl "o rok sa vratim..." :-)
maria23. Máj 2009
Ahojte.Idem sa aj ja pripojiť k Stanke.Tiež sme boli a musím skonštatovať že bolo super.Napriek tomu že to bol vlastne nultý ročník-teda aspoň si myslím tak klobúk dole.Hráči supéééér a taktiež obecenstvo bolo naozaj dobré naladené a sú z nich veľký milovníci heligoniek.Aj napriek tomu že sme museli utekať domou lebo zajtra má Katka 1.sväté príjimanie a musela som ju pripraviť som si domou odniesla super zážitok len veľmi ma mrzela jedná vec-že Katka nemohla viac pospievať a pohrať lebo jej prišlo veľmi zle no chlapci do potiahli .Snáď nabudúce.Tak sa stretneme na
Oščadnici.Teším sa na Vás.A ešte som veľ mi rada že som osobne poznala p. Šimona a p. Ladislava B.Prajem všetkým krásnu neďeľu.S pozdravom Mária
SS23. Máj 2009
Pekný večer!
Dnes sa konala " Dežerická cifrovačka" Všetka česť ! pánu starostovi obce, a Jožkovi Rybárovi, ako aj ostatným zainteresovaným v organizácii tohto podujatia. Veľmi vydarené, pekné, krásne...
Podaktorí heligonkári po programe skončili u mňa doma, len pred chvíľou som vyprevadila posledných.
Ďakujem za tento pekný deň, verím, že sa týmto začína nová tradícia v Dežericiach a že sa tam o rok uvidíme znova.
Stanislava Seidlová

PS: pre Šimona - ej, ej, čakali sme Vás doteraz:) a heligónka, ktorú mal Jirka odviezť, zostala tu:)
Janosik23. Máj 2009
pre Jozef M.
Ja si myslim ze Peter Triebel sa so svojim prispevkom do galerie len pomylil v oznaceni ladenia. Nic na tom nemeni ze ma peknu domacu galerijku. Mas aj ty trocha pravdy, ale ber to tak jednoducho. Ak kazdy kto pocuje tvoju harmoniku bude vychvalovat jej hlas, znamena to ze je naozaj pekny a aj ty to budes takisto so vsetkou skromnostou sirit dalej. A mozno Petrova heligonka je naozaj takou. ?
Jozef M23. Máj 2009
Pre Petra Triebeľa:Nie je to poradie G-C-F? Potom aké moly prislúchajú na poradie -C-F-G- a technika hry musí byť odlišná.Nejak mi to nesedí.Nepochybujem o jej kvalite,vývoj v Rakusku sa nezastavil,mechanika je citlivá.helig. basy sú osobité a výrazné .Ale kto posúdi,čí farba hlasu má byť na túto pesničku taká alebo iná.Cítiť to v ruských harmon.sú dané pre ich pesničky.Európa my sme svojí a tá podobnosť je viac menej rovnaká,len škola hry na helig. sa u nás zastavila.Nie je to na škodu ,odlišnosť regiónov je daná tým ako nás naučil otec dedo a to je dobré.Zachovaváme si tradície.
Duro22. Máj 2009
Medzi žitkom aj kúkol rastie!
...22. Máj 2009
...odpušťa sa ti a choď v pokoji...
JanoH21. Máj 2009
Pozdravujem vás kamaráti bratia, samozrejme i sestry.. Pred dosť dlhou dobou som dal výzvu na vytvorenie programu heligonkárov vrátane sprievodných aktivít na nemenovanom rozsiahlom podujatí. Keďže akosi sú prednejšie žabomyšie vojny okolo bodiek a titulov, chválospevy i hanenia, sebachvály či kritiky , okrem vínimiek ostal podnet podnetom , bez ďalšej perspektívy. Prepáčte že som otravoval . Prajem všetko dobré.
Šimon21. Máj 2009
Vzkaz pro pána z burzy +731 789 125.
Vážený pane pokud něco inzerujete a uvedete jako jediné spojení telefonní číslo každý předpokládá že Vás na tomto čísle může zkontaktovat. Pokud to ale máte vypnuté, nereagujete ani na SMS zprávy a hlasové záznamy tak nevím proč něco inzerujete. Na závěr se musím pochválit za to jak jsem vzkaz formuloval, z očí do očí by to bylo úplně jiné a jen úcta k těmto stránkám mi nedovolí napsat co si myslím.
Kontakt: v adresáři
peter19. Máj 2009
Nemáte prosím vás niekto noty na pieseň- načo som sa ženil v septembri.
jopova17. Máj 2009
pre Maju 13r.
No, vitaj dievca! Srubik zakruteny? Otvor si linky, potom ten link http//www.pesnicky.orava.sk, potom pesnicky pre heligonku a mas tam 20 zapisov...no a hraj! A sem-tam napis ako ti ide! A ake pesnicky si uz zvladla. Zelam hodne chuti a zabavy.