Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
-19. Február 2008
jeden vyhral brano mojsej vychodnari su mocni chlapi
----19. Február 2008
Onô!!! No, veď, aj vypiť, aj vypiť, len by som onô chcel povedať, že nad pálenôčkou ešte nikto nikdy nevyhral, iba jeden, jedinky RAZ!!!!!!! sa podarilo chlapom zo Skliarova "zremizovať". Od tej dlhodobej kondičnej prípravy si do dneska chlapy z podpoľany nevedia ani razporky pozapínať toť minule šiel jeden hore Detvou a razporok mal vajcom zapäty!!!!! Ja, len, že s pálenôčkou treba opatrne, lebo tie naše "C - F" s dvoma vysokýma budu na hrdzavom klinci a trafiť do fabky ostane minulosťou. Onô a skúste si rožovkári predstaviť malú potrebu. No Sodoma.........
Tak, len smelo do hratia a pálenôčku že nám nechajme.
Jozef Fízeľ19. Február 2008
Aj palencicka patri k folkloru,tu je doping povoleny.
Jano z Dt19. Február 2008
Neboj sa "kritik" o moje životné ciele - mám ich dosť (to by bola dlhá debata). To keď ťaháš od rána 6-tej alebo 7-mej do večera 10-tej a potom ideš na 1-2piva(aj to pijem zo spritom) - ľudia hneď z teba spravia alkoholika lebo nevidia že človek od rána do večera maká a nemá sa kedy ani najesť - ale ťa vidia na záverečnú v krčme tak sú z toho reči... A k tej rožovke : niekedy sa krútila v každom dome okrem fary. Ľudia sa po robote večer zišli zabavili čo to aj vypili a ráno sa fungovalo ďalej bez ohľadu na to, že by bol dakto dakomu niečo vykrikoval. Bol to okrem iného aj výhodný "obchodný artikel" . Bez pálenky sa niekedy na podpoľaní človek ani z domu nepohol. Či už išiel niečo kupovať, zháňať alebo vybavovať po dochtoroch či úradoch. Takže mi nemaj za zlé keď to tu trochu "okorením domovinou" - jej vlastne vďačím vo veľa prípadoch aj za to že som sa vôbec naučil hrať na heligonke, ale to by bolo fakt na dlhú debatu. Ale inak to berem... :-)
Kojšovjan z Gelnice.19. Február 2008
...kritik...joooj nepoznam ťa,ale načo to tu take pletieš? On ma heligonočku a ta mu radosť robi,samozrejme okrem ineho..... A ty sa ani len postaviť tam nemôžeš kde on srať chodiii a nie ho kritizovať,bez uražky,aj keď si srkne furt lepšie zahra ako hociktory abstinent.......
kritik19. Február 2008
Jano, tvoj prejav sa vzdy zvrtne na alkohol. vies ty aj o niecom inom hovorit, alebo mas aj nejaky iny zivotny ciel ??
Jano z Dt18. Február 2008
...alebo dobehni ku mne na Detvu - mám ešte doma zopár fliaš "tekutých nôt" , tak sa znotujeme že budeš hrať aj na gombíkoch na nočnej košeli nielen na heligonke :-)
Jozef Fízeľ18. Február 2008
Kvako prid v Sobotu ku mne vecer a dam ti do hlavy také noty že aj program na PC ti bude na dve veci... Tak prid aj zo zenou
kvaakoo18. Február 2008
zdravim,mohol by mi niekto zaslat nejaku hudbu do programu helik?
Dakujem
Kontakt: kvaakoo@azet.sk
Peter18. Február 2008
So všetkým súhlasím, ale v spojitosti s tradičným slovenským (a poväčšine i českým) folklórom niet nad čaro 2-rádoviek.
Ivan18. Február 2008
Jano H. Na túto myšlienku som v mojích príspevkoch v minulosti narážal a myslím si, že je to veľký prínos do spoločností heligonkárov.
Folklor a tradície treba udržiavať, len hru treba zdokonaľovať a skúšať na nové a dokonalejšie nástroje a vychovávať mládež, aby hrala na profesionálnej úrovní nie, ako my samoukovia. S tou mládežou ste mi urobil veľkú radosť.
JanoH18. Február 2008
Aby sme len nebedákali tak sme skúsili nahovoriť pár detí ,zavolali M.Čerňanského aby im dal nejaké základy. Bolo to dobré len aby nám ich zostalo čim viac.
----18. Február 2008
No, onô. Som rad, že aj chlapy z Rádky sa zobudili a Ivana, už dávno nebolo počuť asi niekde spí. No, ako vravím všetko v Detve do poriadku sa dávať bude popri stánkoch aspoň bude na, čo spomínať, len aby sa nedaj bože voľakto neurazil, to by ma veľmo mrzelo dáko tento pôst s polu s humorom prečkáme.
Jano z Látok18. Február 2008
Mne sa všetko vidí, že či je to -, alebo x podľa štýlu písania mi to všetko pripomína Ivana.
Laco MT18. Február 2008
Hned sa mi to zdalo divnô ten posledný inzerát v burze, že 8500 Sk a volať po 22 hod. Tak sme volali a zevraj: ...to je blud...
Niekto niekoho asi chcel nasr... :-)
----18. Február 2008
Jaj veruže tak, čo podpoľanec, to Detvanec a čo Detvanec, to partizan, ale inak dobrí chlapy sú to! No a zahrať vedia perfektne a tej pálenôčky, koľko vedia popiť???? No? Janka sme, už prelustrovali myslím, že na slávnostiach všetky krivdy popri stánkoch napravíme. Teraz by bolo Petra a Joža Fízela preveriť!!!! Nože? kto si zvere v líščej diere?????
Jozef Fízeľ18. Február 2008
Pre . + x -
A čo sa bojite?co ste daky partizani????
Aspon dake inicialy nie
Jano z Dt 18. Február 2008
... No Peťo ešte že to teraz nie je ako dakedy na vojne. Čo vychádzka s heligonkou - to istá basa po rozkaze...
Peter18. Február 2008
Chlapi!.. a prečo ste takí na Janka?... veď on si basu vie dobre zastať a basa mu pristane (teda aspoň na heligónke :-))
Jano z Dt17. Február 2008
Jaaaááj chlapi to už je za "detvianske slzy" veľmo zle. Domáce zásoby sa prudko míňajú a nové sa už asi dva - tri roky neobnovali a poviem pravdu - človek sa aj bojí aby ho niekto za pár litrov nedosexoval. Ale zopár fliaš bočných elixírov mám z kadejakých akcií - keď idem na svadbu alebo krštenie... Vždy ráno nájdem doma nejakú kvapalnú výplatu pri heligonke. Inak ženu(aj heligonku) stíham aj sám - no napriek tomu sa návštevám nebránim. - ale väčšinou ak nie som v robote tak som málokedy doma- keďže mám krčmu pár metrov pod domom tak som v krčme ... (samozrejme že s heligonkou...)