Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
COOL EDIT PRO26. Október 2008
sa da stiahnut v pohode....je to celkom v pohode program
Jaro26. Október 2008
ahojte
poradte kde by som zohnal nejake pesnicky terchovske, alebo ine ludovky, popripade nejake pekne skladby, na heligonke v ladeni B Es As....Dik
Peter26. Október 2008
XP-ečko je už celkom "vymakaný" systém, len treba vedieť s ním robiť :-). Pre drvivú väčšinu uživateľov má celý rád nástrojov, o ktorých ani nevedia. (- to isté platí aj o balíku Office)
Pre narábanie s videom skús Windows Movie Maker - tiež je v príslušenstve.
Kontakt: peter@situr.sk
pre mnohých26. Október 2008
pre Peter...
Fakt pomoc! Ja som si už poriešil situáciu inštaláciou audacity, ešte to preverím praxou. Ale ten postup cez Windows XP je fakt ľahký. Zvuk som nahral, neviem ako na ten WAW, či potom MP3. Takto by som už skoro mohol prispeť do prezentácie zvukom. A ako by to bolo, keby som chcel video? Mam aj digitálny foťák, viem z neho stiahnut tzv. movie, mne to ide, ale neviem to poslať ako prílohu mailu. Ako sa to dá?
Tak, toto je plodná diskusia! Ľúbi sa mi to!
Kontakt: v diskusii
Peter25. Október 2008
Mnohí chvália Audacity, no ja som ho skúšal a nevedel som mu prísť na chuť. Okrem iných mal problémy aj s mp3-kami, resp. vôbec nevedel s nimi pracovať. Predtým som používal SoudForge, no chcel som prejsť na nejaký jednoduhší trebárs i free program, pretože veľa jeho funkcii nevyužívam. No zistil som, že je bezkonkurenčne dobrý a opäť som sa vrátil k nemu. Avšak mám len nejakú staršiu verziu - ak má niekto z Vás dačo novšie tak...(môj mail) :-)
Kontakt: peter@situr.sk
Peter25. Október 2008
Nahrávanie zvuku má aj samotný Windows XP-ečko samozrejme musíš mať do PC napichnutý mikrofón :-) . Choď na: Štart - Všetky programy - Príslušenstvo - Zábava - Nahrávanie zvuku. Výsledná nahrávka sa dá uložiť minimálne vo formáte WAW ak nie v MP3 (záleži to od Tvojej verzie systému). Waw si však už veľmi ľahko prekonvertuješ na mp3 niektorým prevádzacím programom - je ich spusta. Ja na konverziu požívam napr. pr. NERO.
Kontakt: peter@situr.sk
Laco MT25. Október 2008
Ja mám Audacity 1.3
pre mnohých25. Október 2008
ten cool edit pro sa nedá stiahnuť! Ani verzia 2.0, ani 2.1! Porad´te prosím niečo iné!
Kontakt: v diskusii
Miro S.25. Október 2008
Pre tých čo majú záujem. V Košiciach, v obchode s hudob.nástrojmi - MADA je v komisnom predaji harmonika POPULAR za 5400,- Sk. Červený celuloid,kryt klapiek zlatý,vyzerá veľmi zachovalá - treba trocha opraviť-doladiť niektoré hlasy. Mala by byť v ladení C/F.
JozefF25. Október 2008
no dobehnem pozret na trhanovu,a k MP3 COOL EDID PRO to je jeden s programov do ktorych sa da nahravat v pocitaci upravovat akokolvek nahravku pridavat efekty a podobne a myslim ze to uklada v MP3 alebo sa to da nastavit ,tak na TRHANOVEj dovidenia
pre mnohych...24. Október 2008
Ako nahrám napr. ukážku na heligónke v Mp3? Aký program k tomu potrebujem stiahnuť a ako to vlastne nahrám? Fotky nie su problém, ale pohyb a zvuk?! Dáko zrozumiteľne pre tých, čo až tak velmi neovládajú PC, možno sa aj oživí Prezentácia? Mám Windows XP, aj kameru!
Kontakt: v diskusii
Peter24. Október 2008
PRE kOJSOVANA. Zdravim 28.augusta si pisal tu na diskusii ze mas popularku za 1500sk ak ju este mas daj vediet a kupim.
Kontakt: pmoravek@centrum.sk
šichtík24. Október 2008
Seeruus Jozko, no hovoria o nej vo velkom, tak hadam nieco aj bude:Ddobehni a zober aj partacku:D
JozefF24. Október 2008
neviete niekto ci je zajtra zabava na Podkriváni (Trhanovej)????
Peter-redblack23. Október 2008
tú jednoradovku chcem pre 5.r. syna,či sa vôbec chytí hrania,zbytočne budem investovať do lepšej ale drahej,dnes sú gombíkovky za majland
Kontakt: redblack@centrum.sk
Štěpán Vrána23. Október 2008
Peter, otevřel jsem Prezentáciu a v testu 1 jsou 4 položky, ele prázdné. Má tam být zvuková ukázka ? V testu 2 jsou obrázky Odeslal jsem na Vaši adresu Mp3 a čekám na odezvu Pokud to poběží, gratuluji a těším se Štěpán
Kontakt: vrana1935@seznam.cz
Peter23. Október 2008
Okrem novej podstránky ADRESÁR, do ktorej sa môžete všetci (nielen organizátori) pridať máme aj ďalšiu novú - PREZENTÁCIA. Mala by slúžiť na umiestnenie fotografií ale i príp. MP3 nahrávok z podujatí, akcií, alebo aj Vašich jednoduchých hráčskych prejavov. Teda neváhajte a prezentujte sa !

Posielajte mailom - ja to umiestnim na webe.
Kontakt: peter@situr.sk
Peter23. Október 2008
Preboha! Vykašli sa na akúkoľvek jednorádovku - veď absolútne nazahráš na nej takmer polovicu existujúcich piesni... Pokiaľ to nie je nejaký (zberateľský) unikát - čo Ligna ním nie je - tak fakt nestojí za to investovať do nej.
Peter23. Október 2008
Pomóc!!!!!! Ľudia,pomôže mi niekto s jednoradovkou Ligna? Potrebujem zreparovať
Kontakt: redblack@centrum.sk
bez slov22. Október 2008
http://picassaweb.google.cz/durajlab/Heligonky