Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
JozefF24. Október 2008
neviete niekto ci je zajtra zabava na Podkriváni (Trhanovej)????
Peter-redblack23. Október 2008
tú jednoradovku chcem pre 5.r. syna,či sa vôbec chytí hrania,zbytočne budem investovať do lepšej ale drahej,dnes sú gombíkovky za majland
Kontakt: redblack@centrum.sk
Štěpán Vrána23. Október 2008
Peter, otevřel jsem Prezentáciu a v testu 1 jsou 4 položky, ele prázdné. Má tam být zvuková ukázka ? V testu 2 jsou obrázky Odeslal jsem na Vaši adresu Mp3 a čekám na odezvu Pokud to poběží, gratuluji a těším se Štěpán
Kontakt: vrana1935@seznam.cz
Peter23. Október 2008
Okrem novej podstránky ADRESÁR, do ktorej sa môžete všetci (nielen organizátori) pridať máme aj ďalšiu novú - PREZENTÁCIA. Mala by slúžiť na umiestnenie fotografií ale i príp. MP3 nahrávok z podujatí, akcií, alebo aj Vašich jednoduchých hráčskych prejavov. Teda neváhajte a prezentujte sa !

Posielajte mailom - ja to umiestnim na webe.
Kontakt: peter@situr.sk
Peter23. Október 2008
Preboha! Vykašli sa na akúkoľvek jednorádovku - veď absolútne nazahráš na nej takmer polovicu existujúcich piesni... Pokiaľ to nie je nejaký (zberateľský) unikát - čo Ligna ním nie je - tak fakt nestojí za to investovať do nej.
Peter23. Október 2008
Pomóc!!!!!! Ľudia,pomôže mi niekto s jednoradovkou Ligna? Potrebujem zreparovať
Kontakt: redblack@centrum.sk
bez slov22. Október 2008
http://picassaweb.google.cz/durajlab/Heligonky
Peter 22. Október 2008
No,... Jozef,... tak ako tvrdíš Ty: "Každému je súdené aspoň raz za život postretnúť veľké šťastie". Myslím, že v oblasti heligoniek to bolo to moje šťastie. Ten predaj som už viackrát oľutoval, ale neviním z toho nikoho - takto to asi malo byť. Utešujem sa však, že v tom Tvojom tvrdení je slovíčko "aspoň"... :-)
Jozef Šarišská heligónka22. Október 2008
No Vierka ,chlapec bol úžasný a goraľ lendacky zo Stropkova podal dobrý výkon za čo sa my vychodňare nemusíme hanbiť.Videl som DVD až na malé technic. chybičky bol to slušný priemer. Podujatie bolo vyrovnané a ľudí toľko,že sa nepomestili do sály."Chlapci"z celého Slovenska si zaslúžia NAJ. Pre Daniela, tá 4hlas.12bas.Stibicka je z východu,mál som ju v rukách,podľa mňa bola vyrobená na zakazku,na mosadz je veľmi ľahká a basy nádhera.Platí to stále:"Kto zaváha...nežere!!! čo povieš na to Peťo?
vierka 21. Október 2008
ahojte heligonkari musim povedat ze hra na heligonke je nieco uzasne moj manzel hra na tom krasnom nastroji a chytilo to uz aj mojho osem rocneho syna hra celkom slusne zucastnil sa aj na sarisskej heligonke v drienici so svojim strykom bolo tam velmi dobre prihlasili sa rozny hudobnici niektory mali vecsi stres ako ten moj chlapec ale bolo to fajn kazdy hral od srdca tak sa majte a nech vam to dobre hra
Kontakt: viki0312@azet.sk
Kojšovjan z Gelnice.21. Október 2008
No Janko....01 ja by som bol blazon kupiť si novu!!! Je dobre poznať robotu viaceryh opravarov a potom vieš kde sa maš obratiť!!! A za dobrym šťastim sa dlho čaka! Pre Daniela...ale keď si tu štibicku kupil,tak nebola bohvie ako zoštymovana,teraz neviem keď bola v Žaškove a je po GO. Myslim tu 2rad. čo je v galerii! Keby mi bola pasovala tak nikdy ju nemaš!!! U nas je jedna 4hl.2rad.12bas.štibicka,veľmi pekne intarzie,po tej som tužil aj tužim! Ale z toho nič nebude!!! Ale taky hlas jak ma tato,som nevidel heligonku...a videl som ich už dosť!
daniel21. Október 2008
Náturista, súhlasím s Tebou, že sa nájdu aj iní dobrí majstri (nie je ich veľa - JK, MS...), aj lacnejší...
No ak budeš mať cestu okolo ZH, zastav sa - pozrieť a vyskúšať (napr. 4-hlasná Stibitzka v galérii). Zaujímalo by ma (určite aj ostatných), čo na to povieš ...
janko9630121. Október 2008
pre Kojsovjana.
Bol by som asi blazon, keby som mal cakat 2,5 roka kym urobím zo stareho crepa nieco, co lahodí uchu.Za tie prachy a dobu si dam radsej urobit novu.
Kojšovjan z Gelnice.20. Október 2008
Z mojej skusenosti!!!! Keď chcete mať paradnu a vyborne urobenu heligonku tak postup je nasledovny,vyladiť do Horovic,mech nech urobi Duraj,kovanie,kryt a ostatne kovove časti pochromovať dať do Levoče,zbaliť to všetko do vreca a odniesť Mirovi S. Počkate 2,5roka a uvidite zo stareho črepa aky nadherny kus vzijde! Stoji to zato!!!! Myslim to čakanie....!
Šimon z Olomouce20. Október 2008
U p.Duraje jsem měl harmoniku dvakrát a až budu něco potřebovat zase tam pojedu. Termín opravy vždycky dodržel, generálku hlasů a další opravy mi udělal za 5 týdnů, teď doladění za týden a když jsem si pro ni přijel tak nechtěl o penězích ani slyšet, prý už jsem dal hodně za cestu k němu. Tak to Vám udělá málo kdo. Já nejsem žádný odborník, ale na mne udělal ten nejlepší dojem a je to člověk co dělá svoji práci samozřejmě za peníze, ale srdcem a proto k němu zase pojedu. Pro harmoniku jsem si přijel sám proto abych si mohl s p. Durajem popovídat a načichnout tu atmosféru jeho dílny. Určitě by mi ji poslal poštou.To je můj názor podložený vlastní zkušeností. Věřím že takových dobrých lidí je více, já zatím nemám důvod měnit.
Jozef M20. Október 2008
Naturista.Daj naladiť štvor hlásku do Hořovic a môžeš isť rovno na psychiatriu .Ladia tam výborne ale tá cena zabíja.Je to 9500Kč.Ja si ladím sám a vôbec sa za to nehanbím a pomaličky zbieram skúsenosti,je to práca na dlhé večeri ,je to o počitači o dobrom sluchu a o nervoch!!!
náturista20. Október 2008
trepete dve na tri,
nič proti Durajovi, ale hlasy on nerobí, tie má od Titlbacha v Čechách, montuje spravidla štandartné hlasy a sú aj také poznatky, že mu dodali hlasy A mana a namontoval štandartne.
Z láskou nič nerobí, všetko robí pre peniaze, nakoľko sa tým živý. Na Slovensku je množstvo dobrých odborníkov, len ich treba pohľadať .a nie čakať veď mi niekto poradí. Nič nie horších ako p. Duraj a podľľa skúseností iných hodne lacnejších.
Tak , že slavobránu stavať je zbytočné a aj podľa diskusnych príspevkov ja by som sa nikdy neprosil ako žobrák a mal by som aj zato nekresťanský zapatiť. napr. doladiť dvojhlásku za 3.000.Sk
Daniel20. Október 2008
Ešte jedna maličkosť - Láďo Duraj je výborný chlap..., ktorý nerobí heligónky len pre peniaze, ale z Lásky k nim ! Je to na nich vidieť (a počuť :-))))...
Daniel20. Október 2008
Aj moja tam trčala viac ako rok - no nepoznám lepšieho Majstra !!!!! A ďalšiu tam dám, aj keď budem čakať 2 roky !
Kontakt: salydaniel@mail.t-com.sk
...20. Október 2008
... poznam pripad, ked harmonika u Duraja lezala viac ako rok... stale len sluboval ze uz, uz sa do nej pusti a stale nic...